• Pohádka

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál.Vynikající obsazení(hlavně Tomáš Töpfer a Ivan Trojan) ,zajímavé případy a skvělý humor.

Zemský ráj to napohled (2009)

Skutečně mrazivá komedie.Ačkoli mě tento film zaujal,tak mě jisté věci trochu iritovaly.Například Martino střídání chlapů,striptýzová scéna(co?) a vykreslení disidentů jako bohémů.Jedna hvězda navíc za Jiřího Dvořáka.

Notting Hill (1999)

Vtipná komedie s roztomilým Hughem,zajímavou Julií Roberts a se zábavným Spikem:).Dala bych 5*,ale ten český dabing je fakt otravný.

Heidi (2005)

Zajímavá adaptace knížky kterou jsme četli ve 4.třídě.Vadil mi trochu překotný konec,ale celý film byl jinak dojemný a nádherný(hlavně přírodní scenérie).PS.Sebastian byl sympaťák:)

McLeodovy dcery (2001) (seriál) odpad!

Nudný nekonečný seriál o ničem.

Zrození šampióna (2009)

Chvílemi mi sice rodina Tuohyových připadala až moc ideální(nevím jestli je to opravdu možné),ale Michael byl celkem sympaťák a silný závěr mě málem dojal.

Komisařka Diana Carrová (2003) (seriál)

Celkem zajímavá francouzská detektivka.Postava Diany je sice místy otravná,ale ostatní jsou celkem dobří(hlavně Božka a Bimbo)

Škola základ života (1938)

Co je štěstí? Muška jenom zlatá aneb úžasný film se skvělými herci a nezapomenutelnými hláškami.

Bill a Ben (2001) (seriál) odpad!

Už jako malé mi to jejich kiti miti lezlo na nervy.

Kuky se vrací (2010)

Hezky film,líbili se mi herci i loutky.Mohlo to být trochu svižnější.Připadalo mi to trochu táhlé.