Van Helsing (2004)

Hugh Jackman se na roli perfektně hodil, upíři i vlkodlaci jsou dobře graficky udělaní, neotřelá zápletka, dobře zpracované boje... na pět hvězd tomu sice něco chybělo, ale jinak dobrý film

Skřítek (2005)

originální, vtipné, zrychlené :)

Temný rytíř (2008)

velice kvalitní film, originální zápletka, výborný herecký výkon Heath Ledgera, dobrá kamera, efekty... jediné co by se dalo vytknout je snad jen ten nezdravě hluboký důlek v bradě Aarona Eckharta :D

Machete (2010)

i na akční film je to až příliš zmatené. to by ani tak nevadilo, ale ty amatérské efekty krve a střelby, které jsou vidět v každém lepším youtube videu, to už bylo příliš!

Kmotr (1972)

nejlepší film všech dob. Herecké výkony každého herce jsou neuvěřitelně přirozené, dokonce občasné zadrhávání působí tak nádherně obyčejně, plus kamera je díky staršímu stylu ještě lepší... jak jsem řekl, nejlepší film všech dob! Tosim, dobytek, HellFire, Skrk - idioti Je.n.n.y - kráva katasta - pí*a kingik - ču*ák

Forrest Gump (1994)

myslím že u Forresta je zbytečné cokoli říkat (je to špička). Nemyslím si sice že je to nejlepší film všech dob (to bude nejspíš Kmotr), ale když už je takhle vysoko, chtělo by aby byl Forrest první

Poslední akční hrdina (1993)

dobrý akční film, kde se má hledět pouze na kalitu střílení a výbuchů. z tohoto hlediska čtyři hvězdy

Komando (1985)

pokud přejdu v hodnocení do žánru bezhlavé akce, je to rozhodně velice dobrý film. tady bych určitě zapomněl na zápletku, herecké výkony, pravděpodobnost apod., a jednoduše si užíval výbuchy a střílení, a myslím že by to takhle měl brát každý. bohužel pro pět hvězd by to chtělo i tu akci trochu kavlitnější...

Hra (1997)

jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, a určitě nejlepší mysteriózní! Až do poslední chvíle jsem si nebyl jistý co je vlastně pravda a lež, k čemuž dost přispěl i výborný herecký výkon Michaela Douglese

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Neuvěřitelně vtipné a jak jinak než vynikající herecký výkon Jima Carreyho :D neoriginální zápletka, ale v komediích, a navíc takhle skvělých komediích se přeci něco hlubšího nehledá :D film je rozhodně špička ve svém žánru