Pavouci (2000)

Dovalil jsem to z půjčovny ještě na prvním stupni základky a pamatuju že obří pavouk byl docela sranda.

Prolhané krásky (2010) (seriál) odpad!

Příšerně zahraná televizní rádoby mystery sračka pro děti do 15 let.

Temné kouty (2015)

Velice nudný drama který nezachraňujou ani herci.

Mlčení jehňátek (1991)

CEJTIM TVOU PÍČU a hod mrdkou do ksichtu jsou jedny z mnoha důvodů proč je tenhle film nadčasovej.

Povětří (2015)

Lehce podprůměrnej film za pár dolarů. Mělo to potenciál na slušnej klaustrofobickej thriller ale celá ta hlavní zápletka se točí jen kolem toho že negr má halušky a skoro nechá Daryla chcípnout a ten si to vezme až příliš osobně. O dění okolo, co se stalo venku a jak to vevnitř vlastně funguje se film skoro vůbec nezajímá. Ten konec to akorát dokopal.

Cop Car (2015)

Indie Slanina v jednom z nejpomalejších filmů roku. Tak prázdnej film jsem dlouho neviděl.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Na upíry dost dobrý, první díl slušně nastartuje, bohužel zde nechybí Del Torův trademark a sice trapný komický postavičky. Zatim palec nahoru ale. Celkově to má hodně devadesátkovou atmosféru. V jedný z rolí nácek rozmašírovanej pálkou z Hanebnejch panchartů, zde opět jako nácek :) Nejsympatičtější postava ruskej deratizátor. EDIT druhá série už si drží tempo áčkovýho seriálu a pořád se něco děje, maximální spokojenost, jen škoda že do role synka přeobsadili toho krysího herce kterej tam je voravnej jak kráva.

Vetřelci (1986)

Nadčasový sci-fi s tunou hlášek. Scény jako je obrana komplexu kdy tam seděj a sledujou jak jim klesá munice u automatickejch kulometů prostě žeru :)

Nepřítel (2013)

Nejsem si jistej zda jsem ty pavouky pochopil dobře každopádně jsem tomu filmu musel dát druhou šanci až po roce abych ho naplno docenil. Super mystery film do Jakeovo sbírky po D. Darkovi.