prome

Jakub Maňura

okres Jeseník

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 14.12.2016  22:25

Silné 3*, protože poslední třetina filmu je epická a strhující podívaná, která vtáhne a divák si film vysloveně užívá. Ale poslední třetina nemůže zachránit celý film, který je v prvních dvou třetinách nudný, strašně nevýrazný a jediným plusem je robot K-2SO. Škoda.

• 9.5.2015  10:57
    Upgrade (TV pořad) (2015)

Tak toto opravdu ne.

• 7.3.2015  13:18
    Vetřelec (1979)

Možná moje nízké hodnocení zavinila únava, možná otravní lidé v kině (neustálé vyrušování, smích a bavení) a nebo přehnané očekávání, ale z filmu jsem zklamaný. První polovinu jsem skoro prospal a nudil se a druhá polovina, která je o poznání lepší, už to nezachránila. Pravděpodobně se v budoucnu podívám znova a moje hodnocení možná bude vyšší, ale v nejbližší době to v plánu nemám.

• 31.12.2014  18:25
    Insidious 2 (2013)

První díl byl o třídu lepší (rozhodně byl více koukatelný a občas napínavý), tady to byla spíše komedie, než nějaké napětí a spád. Což asi nebyl záměr tvůrců. Na horory moc nejsem a díky tomuto se to rozhodně nezmění.

• 29.9.2014  23:20
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Neskutečná atmosférická bomba, která mi padla přímo do aktuální nálady. Strašně dlouho jsem neviděl něco s tak hutnou atmosférou, která by se dala krájet. Nechybí mi zde nic, nejde nic vytknout a nacházím jen slova chvály.

• 14.9.2014  21:23
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Hodnotím zde první a třetí díl. Na to, že je to vedeno jako komediální seriál, jsem se ani jednou nezasmál. Dobrovolně se na další díly nepodívám.

• 1.9.2014  16:15
    TGM: Talkshow Geni a Míši (TV pořad) (2014)

Nehodnotím, protože jsem pouze viděl výstup s bývalým prezidentem Klausem a díky tomu neuvidím pravděpodobně ani další díly. Vůbec me to nezaujalo, ani jednou jsem se nezasmál a zase jsem si po celou dobu říkal, proč se o to pokouší znova po Mr. GS. Pokud bych někdy viděl další díly, přidám hodnocení, teď by to mělo hodně blízko odpadu i díky naprosto divným výstupům režiséra. //EDIT: Přidávám hodnocení, protože jsem zhlédl několik dalších scén (nic jiného v televizi nebylo) z různých dílů. Stále to je nevtipné až trapné.

• 18.7.2014  18:02
    Need for Speed (2014)

Měl to být odpočinkový film, při kterém člověk vypne mozek a baví se. Já se bohužel nebavil ani minutu. Je to přehlídka tupých výrazů, tupých dialogů, nelogičností a naprosté předvídatelnosti. Film postrádá jakékoliv napětí, spád a aspoň něco rozumného nebo sympatického. Jediný klad jsou pěkná auta, ale těmi se film zachránit nedá, jinak je všechno špatně.

• 3.4.2014  03:25

Mno nevím tedy. Trailerová kampaň byla výborná, ale z výsledku jsem lehce zklamán. Líbí se mi přesun z nostalgické vlny na lehce špionážní, jenže v akčních scénách to občas pokulhává. Největším záporem celého filmu je příliš zběsilý střih, který kazí dojem z akčních scén. Ty se poté stávají nepřehlednými a matoucími. Je to pro mě stejné, jako u druhého Thora. Občas prostě není poznat kdo s kým a proti komu. Doufám, že s tímto trendem Marvel u svých filmů skončí. Jinak ve výsledku je to taková jednohubka, která neurazí. Příště klidně méně akce (nebo alespoň ne tak zběsilý střih) a ještě více odklon ke špionážnímu thrilleru s přidáním trochy krve.

• 26.1.2014  00:51

Ach jo. Čekal jsem druhý Tangled, ale toto je značně horší. Příběh nemá často vůbec žádný smysl, obsahuje spoustu nelogičností, je značně předvídatelný (u Tangled to nevadilo) a upřímně, někdy ty písně příliš otravovaly. Naštěstí jsem se občas zasmál povedeným vtipům, jinak bych hodnotil hůře. Je to škoda, snad to příště dopadne mnohem lépe.

• 22.1.2014  18:04

Nápad to není špatný, ale to provedení je hrozné...

• 21.1.2014  01:08

Necelou první polovinu filmu jsem se místy vysloveně nudil a říkal jsem si, kde je to pokrok, který měl přijít s výměnou režiséra a přidáním kvalitních herců. Bylo to stejné jako první díl, jenže pak to přišlo a film se naprosto změnil. Nudný a nezáživný první díl zapomenut a jsem zvědavý s čím Francis Lawrence přijde příště. Měl jsem mu za zlé, že se upsal této sérii, protože jeho předchozí filmy jsou výborné. První díl byl za hodně slabé 3* a tady mohu s klidným svědomím říci, že na ty 4* dosáhl.

• 13.1.2014  15:55

Po 20 minutách jsem to vypnul, protože jsem se šíleně nudil. Nehodnotím.

• 6.1.2014  21:40

Po všem, co jsem o tomto filmu slyšel, jsem se těšil, že se na plátně odehraje parádní psychologické drama, že film zobrazí duši nymfomanky, vtáhne a nepustí. Čekal jsem něco na způsob Requiem fo a Dream a ono nic. Film nudí, nepřekvapuje a nešokuje. A jak už napsal Enšpígl, také jsem měl na začátku chuť odejít.

• 6.1.2014  00:00

Je zde vidět posun k lepšímu oproti prvnímu dílu. Jestli i nadále bude vzestupná tendence, tak třetí díl bude výborný. Bohužel i tady je spousta zbytečných natahování, které kazí zážitek.

• 31.12.2013  12:41
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Nehodnotím zde konec třetí a celou čtvrtou sérii. Neviděl jsem je a ani to neplánuju. Ostatní série jsou ale výtečné.

• 29.11.2013  23:55

Warrior na korejský způsob? Ano a výborně se na to dívá. Sice to není tak strhující jako Warrior, ale souboje mají stejnou šťávu a náboj. Když se k tomu připočte dobrý soundtrack, tak krásné 4*.

• 29.11.2013  12:53
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

U těch co jsem viděl a nebylo jich moc, jsem se možná párkrát pousmál. Proto ta jedna hvězda. Není to zábava pro mě a jde to zcela mimo mě.

• 15.11.2013  01:08

Buď nastal mírný pokrok oproti prvnímu dílu, anebo jsem byl příliš unaven při sledování. Je to sice naprosto předvídatelné a s nesympatickými herci, ale dá se na to koukat, když člověk nechce přemýšlet a jenom vypnout.

• 25.10.2013  01:25

Jediným kladem celého filmu jsou minioni. Zbytek naprostá nuda.

• 18.10.2013  19:07
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Naprosto nekoukatelné.

• 16.10.2013  20:15
    Muž z oceli (2013)

Ta první polovina filmu byla dokonalá, vlastně více než polovina. Je sice škoda, že se pak film změní ve smršť akce, která se víceméně opakuje, ale moc pěkně se na to dívá a hlavně výborně poslouchá. Soundtrack je skvělý, ale co jiného čekat od Hanse Zimmera. Nečekal jsem, že Zack Snyder mě takhle mile překvapí.

• 6.10.2013  23:32

Sice jenom tři hvězdičky, ale silné. Jsem totiž celkem zklamán, protože jsem čekal mnohem větší zábavu a napětí při sledování.

• 6.10.2013  11:05
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Nebýt hlavní postavy (Eren), na kterou jsem byl v prvních cca deseti dílech naprosto alergický, tak bych hodnotil lépe. Svoji otravností mi připomínal postavu Rekiho z Claymore. Divím se, že jsem pokračoval a sledoval to dál. Ještěže jsem to udělal. Příběh poté upoutá a člověk se baví u akčních scén, které jsou sice udělané hlavně na efekt a občas moc logiky nepoberou, ale ve výsledku to vůbec nevadí. Na postavu Erena jsem si stejně nezvykl, ale najdou se jiné postavy, kterým divák začne fandit. Další řada bude až za dlouho, tak je načase číst mangu.

• 19.9.2013  16:26

Napínavý, ztrhující a atmosférický špionážní thriller, který má svižné tempo, upoutá a nepustí od první do poslední minuty. Akční scény jsou výborné a napínavé. K dokonalosti mi bohužel něco chybělo a nebylo to kompikovaným příběhem s velkým množstvím postav. Jedná o snímek, který stojí za zhlédnutí.

• 17.9.2013  15:49
    Oda Nobuna no yabō (TV seriál) (2012)

Ano, Subjektiv to vystihl naprosto přesně. Jenže já se u toho dobře bavil :-). Hodně slabé, ale přeci ještě 4*.

• 14.9.2013  01:25
    Croodsovi (2013)

Po dlouhé době výborný animovaný film, plný nápadů, humoru a i napětí. Nečekal jsem, že se budu tak dobře bavit. Vysloveně mě to překvapilo, protože jsem byl po trailerech skeptický. Ty totiž naznačovaly, že půjde jen o další tuctový animovaný film.

• 13.9.2013  15:49

Tradiční fillerový film. Dříve se mi u anime podobné filmy líbily, protože dokázaly zabavit a člověk se znovu setkal s oblíbenými postavami. Jenže v poslední době jsou spíše jenom otravné. Po příběhové stránce průměrné, ale z některých dialogů a neustálého omílání stejných vět jsem celkem znechucen. V půli jsem si přál, aby to skončilo a možná jsem to měl vypnout. Závěr se jim vůbec nepovedl. Ani nevím, za co dávám dvě hvězdičky. Asi za animaci a první polovinu filmu a pár vtipných a slušných scén. Bohužel jich nebylo moc. Zlatá manga. Ta si drží svoji kvalitu.

• 13.8.2013  20:39
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Odpad televize. Více není potřeba k tomu psát.

• 11.8.2013  01:27
    Hostitel (2013)

Andrew, k čemu ses to upsal. Taková škoda. Jde vidět, že ses snažil, protože místy to bylo napínavé a s dobrou atmosférou, ale jenom místy. Bohužel výsledek naprosto předvídatelný a chvílemi jsem to chtěl vypnout. Zajímalo by mě, jak se takový scénarista a režisér mohl upsat tomuto. Doufám, že příští projekt (pokud nějaký dostane, protože to moc nevydělalo) bude znovu na úrovni.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21