Útěk do divočiny (2007)

Dlouho jsem otálel, než jsem si tenhle film pustil. Od každého, kdo ten film viděl, jsem slyšel samou chválu a tak jsem se i těšil, ale jsem celkem zklamán. Ano mé hodnocení je vysoké ale to jen díky záveru, který byl dojemný. Jenže první polovinu filmu jsem se upřímně rečeno nudil, Druhá pulka už byla lepší, ale chybělo mi tam něco. Takže 70%-75%.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Na vyplňení nudného večera dobré, ale že bych se těšil a třepal na další díly ? Tak to vůbec ne.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Je to úplně stejné jako když jeli do White Castle, akorád vyměnili prostředí.

Temný rytíř (2008)

Temné, realistické, svižné ... no naprosto dokonalé dílo, které mě v kině připoutalo k sedačce a u kterého jsem si vychutnával každý moment. Nolan nezklamal a doufám, že Heath Ledger dostane tu nominaci na Oscara, protože díky téhle roli na něj nikdo nezapomene(já teda určitě ne). !!!100%!!!

Kung Fu Panda (2008)

Tak tohle mi přišlo vhod. Výborně jsem se pobavil. Co k tomu dodat více ? Jenom to, že jestli bude pokračování tak doufám, že udrží kvalitu.

Hancock (2008)

První půlka? Vynikající. Drůhá půlka? Tuctová, ale s pěknými efekty. Je to celkem zklamání, protože jsem se na to hodně těšil, ale i tak jsem se příjemně pobavil a Will Smith je v roli "ožraly" naprosto dokonalý.

Wanted (2008)

Yeah !!! Yeah baby !!! Timur je bůh akčních nářezů !!! To mu nikdo už nevezme. Tomuhle říkám jízda, podpořená skvělou hudbou a hereckým obsazením !!!

Lékařské záhady (2004) (seriál)

Nuda, nuda a nuda. Pomalu se na to nedá koukat.

Pokémon (1997) (seriál)

Proč tomu dávam vubec 2* ? Protože když jsem byl menší tak jsem tenhle výplach mozku žral :-) .

Beyblade (2001) (seriál)

Při vypnutém mozku je to koukatelné :-), ale jinak když se člověk trochu zamyslí tak si řekne, že je to totální blbost.