Need for Speed (2014)

Hned prvy takmer 10 minutovy zavod v podstate o nic ma unavil a znechutil. Ocakaval som dalsiu zavodnu blbost (vpodstate to tak trocha blbost aj je) ale celkovo to nakoniec dopadlo fajn. Jednu * pridavam za herecke obsadenie. Aaron a Imogen su skvela kombinacia.

Ulička hanby (2014)

Konecne ta spravna oddychovka na vecer. Pobavilo.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Riadna stupidita, dolezitejsie ako pobavit divaka je v tomto pripade asi pobavit sameho seba.

Jedna za všechny (2014)

Cudujem sa sam sebe, ako som to zvladol dopozerat do konca. Upistana sibnuta histerka so starou slobodnou pravnickou sa hraju na pubertiacky. A aby muzske pokolenie neodchadzalo z kina predcasne bez svojich poloviciek, tak tam na druhu polovicu filmu nasli miesto aj pre Kate Upton aby sa bolo aspon na co pozerat... predsa Cameron ma uz svoje najlepsie roky za sebou.

Molly Maxwellová (2013)

Sympaticka Lola Tash ako zamilovana pubertiacka. Nebolo by na tom nic nezvycajne keby jej vyvoleny nebol ucitel. Ako sa vravi: zakazane ovocie chuti najlepsie. Celkovo slusna oddychovka, ktora rozhodne stoji za pozretie, a ktora ma prekvapila aj po hudobnej stranke. Musim si zohnat soundtrack :).

Pompeje (2014)

"Postapokalypticky" Gladiator. Hodnotenia mohli byt vyssie nebyt toho prehnaneho love story a neprirodzeneho stastia ked sa vsetko na vokol ruti len hlavnemu hrdinovi a zaporakovi sa neskrivi ani chlp na ruke -_-. Cim viac filmov vidim, tim viac sa mi tieto 2 veci vo filmovom priemysle hnusia. Osobne ma pri hodnoteni dost ovplivni aj koniec filmu. V tomto pripade zase negativne. Tu nekonecnu lasku si mohli aspon v zavere odpustit, hold romanticke duse museli jasat.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Skvely serial a neskutocne prepracovane charakteri postav. Prva polovica 100%, druha polovica 80% - na moj vkus moc prekombinovana a okrem toho sa shinigami stali v deji takmer bezvyznamnymi. Napriek tomu je to jeden z naj serialov (a najlepsi anime) co som videl. Oblubena postava: Misa Amanova <3 :D

Kovbojové a vetřelci (2011)

Videl som SE:135min a nemohol som sa dockat konca. 3/4 filmu som sa strasne nudil a par krat som to chcel vzdat. Myslim ze 114min bohate staci. Okrem akcnejsieho konca nemam co pochvalit. Priemerna (alebo podpriemerna) oddychovka, nic velke od toho necakajte. Ak sa nechcete unudit k smrti, predlzenej verzii sa vyhnite.

Lásky čas (2013)

Je mile si niekedy predstavit, ake by to bolo zit doslova v dokonalom svete v dokonalej harmonickej rodine, mat pracu co vas bavi a v ktorej sa vam dari a este ako bonus nadprirodzenu schopnost vratit cas. Asi najlepsia (scifi) romanticka komedia.

Transformers: Zánik (2014)

Nebudte skepticky a spomente si napr. na Pacific Rim, ktory bol vo vsetkych ohladoch horsi (aspon podla mojho usudku). Uznavam, scenar bol niekedy vazne odveci, aj tie romanticke chvilky mi tam trocha vadili ale po vizualnej a zvukovej stranky som nadmieru spokojny.