• Pohádka

Noci s nepřítelem (1991)

Zajímavý a napínavý děj, ale očekávaný konec. Jinak povedený thriller.

Vražda v hotelu Excelsior (1971)

Tenhle z Vacátkových příběhů se opravdu vydařil. Některé příběhy nudí, ale tenhle je opravdu napínavý.

Pevnost (1983)

Jedna hvězdička za první polovinu filmu, za druhou polovinu dávám Odpad!

Anděl Páně (2005)

Děkuji českým filmařům za to, že jsme se konečně dočkali nádherné pohádky po hodně hodně letech. Já už si zvykla na to, že už se nikomu nepodaří natočit opravdovou českou pohádku a zplať Pán bůh, že se tak stalo. Mezi mé nejoblíběnější vždy patřily S čerty nejsou žerty, Honza málem králem nebo Císařův pekař a konečně k tomu přibyla Anděl páně, pohádka z roku 2005. Velká pochvala filmařům.

Andělská tvář (2001)

Nevim proč někdo hodnotí tenhle film tak špatně. Kdyby byl americký, tak se vsadim, že by byl hodnocen lépe. Mě tenhle film, jakož to český, hodně překvapil a nadchl. Konečně jsme natočili něco takového. Bravo. Až na Pomejeho, ten se tam moc nehodil. Nesympatická role. Film byl tajuplný, natočen v krásném prostředí, byl pěkně promyšlen. Zajímavé je, že americké filmy stejného stylu jsou lépe hodnocené. Co v tom asi vězí???? Čeští diváci prostě nechtějí věřit, že naši režiséři umí také točit filmy tohoto žánru. To je ale škoda. Nedáváme jim možnost, aby to příště udělali znovu. Všichni jsou prostě zblblí Amerikou.

Hotel Modrá hvězda (1941)

Tenhle film si zamilujete. Kouzelný příběh z kouzelného prostředí jednoho opuštěného hotelu. Nemyslela jsem si, že tenhle film se mi bude tolik líbit. Je to jako pohádka. Herecké výkony pohladí na duši.

ABBA: Mamma Mia! Story (2008) (TV film)

Miluju tenhle film, ale ani ne tak kvůli ději filmu, ale kvůli hudbě a krásné atmosféře.Přiznejme si, že kdyby film byl bez zpěvu, byl by to klasický kýčovitý romantický milý příběh, ale díky hudbě a dobrému hereckému obsazení je to mimořádný film s mimořádným úspěchem. Překvapilo mě jak herci dovedou zpívat, hlavně Amanda Seyfried.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Colombo a Poirot, to jsou dva seriály, které si pořád přehrávám a mám všechny jejich díly a u Poirota všechny knížky. Detektivky, to je moje. Miluju Agathu Christie hlavně proto, že její detektivky jsou ze staré doby. Starobylé prostředí dodává detektivkám ještě větší kouzlo a tajuplnost. Ale jako detektiva mám o něco radši Colomba. Je přece jen legračnější a nemračí se. Agatha Christie byla prostě geniální, když si vymyslela tolik detektivních příběhů, které nemají chybu od zápletky až po rozuzlení.

Chalupáři (1975) (seriál)

Sovák, Kemr, Bohdalová a další jiné herecké špičky. Veselé příběhy z vesnického prostředí. No koment.