Nesvatbovi (2005)

Škoda, že tempo, které si Nesvatbovi nasadí první hodinu, nedokážou udržet až do konce. Protože do té doby jde o smršť perfektního humoru, která by si zasloužila všech pět hvězd, ale potom to celé zase spadne do typického konce, od kterého vlastně můžu odejít, aniž bych o něco zásadního přišel. 85%

Partička (2011) (pořad)

Aspoň jeden pořad v té šílené záplavě (budu slušný) hovadin má kvalitní úroveň. Co na tom, že se Češi inspirovali od kolegů ze Slovenska a nechali Dangla přivést tuto show i k nám. Když to má význam, tak proč ne. Myslím, že my máme i lepší herce a proto se mi česká verze líbí o dost více. Suchoš a Geňa předvádí svůj standart, který nikoho nepřekvapí. Koho už jejich humor nebaví, ať se nedívá, já je pořád můžu. Kdo ale všechny válcuje, je Ondra Sokol, to je kádr toho největšího kalibru. Ze všeho se s přehledem dostane, s každou scénou si poradí, borec. Né všechno vyjde na sto procent, takovej dabing je vždy hroznej, ale jinak RESPEKT a seznamka vždy boží. Postupně se hodně rozjel i Igor a Geňa víc a víc ukazuje, jak je tupej a má hrozně dlouhý vedení. :))

Expres na západ (2011) (TV film)

Tyhle konverzační filmy mám rád. Vždy diváka zapojí a nutí, aby si udělal taky svůj názor na dané téma. Jen škoda ž v tomto případě je hlavním tématem Bůh a víra v něj. To není zrovna můj šálek čaje, a proto jsem se několikrát v tom i ztrácel a nechápal význam. Herecky ale poctivě odvedená práce, byť herců, které zrovna moc nemusím. 70%

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Nemyslím si, že by kvalita dalších pokračování ať už nejdřív české superstar a poté i československé nějak klesala, ale všichni už jsou tím otráveni a přehlceni. Mě to zatím ale pořád v celku baví a vždy se najdou lidi, co opravdu umí zpívat. Jen bych už na casting nepouštěl ty kokoty, co se chodí v každé řadě jen ukázat.

Wolf Creek (2005)

Až na pár nepochopitelností v chování postav (mimochodem, to je to, co mě na hororech vytáčí a dohání k zoufalství) to nebylo špatný. Fakt jsem se ale musel až smát tý blbosti s "poplácáním vraha po zádech", to bylo fakt moc, stačilo vzít nůž ležící u něj a dorazit ho. Chápu, že se asi ve stresu dá udělat blbost, ale tohle? Jelikož to není zdaleka úplně podle skutečný události, proto tento kiks připisuju scénáristům. S výsledným hodnocením souhlasím s CSFD. 60%

Čas probuzení (1990)

Nebýt Přeletu nad kukaččím hnízdem, tak jdu s hodnocením asi do plných. To jsem si říkal hned po zhlédnutí, jenže to jak na mě film působí a nutí mě nad tím přemýšlet ještě další dny mě přesvědčilo o tom, že si plný hodnocení zaslouží. Čas probuzení má jednoznačně super obsazení a výkony De Nira i Williamse jsou perfektní, oba herce mám fakt rád. Jako zápor bych uvedl snad jen docela velkou předvídatelnost. 90%

Terminator Salvation (2009)

Stále nadprůměrný. Hlavní zásluhu na tom má herecké obsazení, ale stejně už to není ta špica jako první tři díly. Absence Arnieho a jeho hlášek je znát, i když jeho digitální napodobenina taky pobavila. 70%

Tmavomodrý svět (2001)

Nádhera!! Tohle bych od české filmové tvorby nečekal, na to mají vážně asi jen Svěrákovci, na ty je vždy spoleh a jsou zárukou kvality. 90%

Londýnský gangster (2010)

Tváří se to jako cool gangsterka, přitom je to ale prázdná slátanina, která nemá co nabídnout. Co tam měla za význam Keira Knightley taky nechápu, ničemu nepřispěla a zápletka se tak točí kolem blbosti jako je chuť pomstít bezdomovce, která se zvrtne? To je sakra málo. 50%

Tron (1982)

Vím, měl bych asi přimhouřit oko vzhledem k době vzniku, ale nejde to. Pochybuju totiž, že i kdybych se na Trona díval před téměř třiceti lety, že by to pomohlo. Ani si nemyslím, že by byla chyba, když jsem viděl nejdřív TRON: Legacy, protože kdyby mě ten tolik neokouzlil, ani bych se s prvním dílem nezabýval. Bohužel jsem divákem moderní doby, a tak mi kostýmy a vše přišlo zastaralé až srandovní. Čekal bych tedy, že obsahově půjdou tvůrci více do hloubky, hlavně po technické stránce ze světa IT, to by potom bylo jiný a zajímavější (ale to by se zase ještě víc omezila cílová skupina diváků...). 60%