Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Nikdy v životě neomrzí. I po tisicáté jsem u obrazovky jak hypnotizovaná :) prostě vynikající záležitost

Život Adèle (2013)

I přes tříhodinovou stopáž a dlouhý záběry beze slov, ktery jsou v 80% filmu, jsem se ani na minutu nenudila- coz me samotnou překvapuje. Film je hodne lidskou sondou do života zvědavý stredoskolacky, která vlastne nevi, jestli je lesba nebo ne, tak zkouší oboje, a zjišťuje ze romance s holkou ji naplňuje vic. U toho zjišťování prasacky jí boloňský špagety, kouři jedno cigo za druhým, ma vlasy v ksichtě a neustále soplí. A prave tahle stránka filmu se mi nejvíc líbila. Ta přirozená lidskost, kterou Kechiche zobrazil, absolutně se nesnažil o dokonalost, která je lživá a nevěrohodna, tím jí ale dosáhl. Vubec na nic si to nehrálo, at uz šlo o tělesný projevy nebo společenský chování, představuje nám zivot ve svý skutečný ryzí podobě a to mi je hodne sympatický. Jediný co mi vadilo byla nekomplexnost příběhu, kdy se autor totalne vybodl na rodinný pozadí a okolí, od půlky filmu uz jen sledujeme vývoj vztahu hlavních postav a ostatní se odsouvá do pryč, coz je dost skoda, omezeny kamosky i rodiče Adéle me docela zajímaly. Hej a ti Francouzi jsou fakt klasika, vsechno se vyřeší vínem, cigaretou a intelektualnima debatama.

Zbloudilci (1997)

Tak tohle byl uplne zbytečnej film, absolutně bez pointy, bez příběhu, bez šťávy, dokonce i konec byl nijakej. Film plnej prostoduchych dialogu, blábolů, ktery mely znít asi hluboce, ale nedavaly zadnej smysl. Celou dobu vlastne Diesel jen mele nejaky svoje jakože myšlenkový pochody, ktery jsou tak plytky, ze jsem si říkala.. doprd*le cože?! Jediný co je fajn je prostředí do kteryho je to zasazeny a par negrovskejch vtipu.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

“Nezbývá než chlastat, dokud ta část mozku, kde jsou vzpomínky, neodumře” :) absolutně nejzábavnější a svou charakteristickou stupiditou zároveň nejgeniálnější sitcom všech dob. Legendary

Klub sráčů (2000)

Je to zvlastni.. jako pubertacka jsem klubem sracu opovrhovala, a kazdym, komu takova odporna ubohost prisla vtipna a skvela. Byl to pro me nejhorsi film na svete, a to jsem vydrzela jen prvnich 10 minut. Ale jak sel cas, davala jsem tomu pravidelne sanci, brala jsem to jako svoji osobni zkousku, jak dlouho vydrzim tentokrat. Az kdyz jsem si to pustila asi po pate, pristihla jsem se, ze jsem to dokoukala cely a ze to proste zeru. Nevim, jestli jsem jen musela dospet k uvedomeni si geniality skryvajici se v tehle demenci, nebo jsem se vymanila z pubertacke pozy a dala pruchod svymu ja, kazdopadne mi tyhle etapy prijdou trochu prehozeny. no,porad je to nejdebilnejsi film na svete. to je prave super

Mládeži nepřístupno (2013)

Vy jste hrozní puritáni! příjemný herecký obsazení a originální nápady, který musely vyjít z hlavy asi po slušně kvalitním matru, z toho dělají naprosto luxusní odreagování, u kterýho se budu smát jako pominutá a ani na vteřinu si nepomyslím, že by to mou osobu jakkoliv degradovalo. Stačí se trochu uvolnit, lidi!

Mořské panny z ostrova Mako (2013) (seriál) odpad!

No tak to ne:)))))) Nejstupidnější, nejnudnější a nejtrapnější seriál co jsem kdy bohužel viděla. Radši bych dostala drátem do oka než být nucená sledovat aktuální program Disney Channel. To je totiž pro oči mnohem menší zlo než ty saláty co vysílají.

Vlk z Wall Street (2013)

A tohle mělo být jako co?:D mega přemocněnej Dicaprio v psychu jako dobrý no, dost mě baví, jak se jeho role a filmy prolínají a souvisí se sebou, a hrát prostě umí, toho už si všichni naštěstí všimli, ale jinak? celý je to postavený na kurvách, buznách, fetu a zkaženosti člověka - ne, že by mi teda tyhle nemravnosti vadili, ale takhle znázorněný a ještě 3 hodiny trvající, to už fakt bylo trochu k smíchu a taky dost nudný. začátek fajn, pár míst taky a zbytek filmu následuje náplň příběhu-vyhozený prachy za extra maškarádu. wow