Delirium (2018)

Docela zvrácená rodinka.

Status Update (2018)

Určitě jste viděli tu 13let starou komedii Klik, život na dálkové ovládání! Tohle je jeji antikoncepční selhání, odehrávající se na Twitteru!

Calibre (2018)

Thriller o kokotím hlavounovi, který ustavičně něco ztrácí: pušku, kulky, koule, zábrany, spánek.

Tiché místo (2018)

No vida, kdyz se chce, tak byt originalni lze. Do plneho pentagramu tomu chybi uz jen neWTF konec. Treba jednou udelaji reziserskou edici...

Rampage Ničitelé (2018)

King Kong, Fenrir a Godzilla vejdou do baru a ......tohle není začátek vtipu, ale spíš uvedení do jednoho velkého, zato však opulentního digitálního jebníku, ve kterém se takových 95,5% odehrává před green screenem. Z odpadu to protentokrát vytahuje pouze pan Skála, kterému čas od času vtipně zasekunduje Morganovic Dennis. Rejžisérská čtverice Mengele, Kondal, Koitus a Kumiel, se očividně pokusili udeřit pyjem na pikatchu, což se jim chválasatan přece jen tak docela nepovedlo!

Ghostland (2018) odpad!

Absurdně špatný pahorror! A na H. P. Lko mi laskavě příště nesahejte, dĕkuji!

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Počítám, že za nějakých 10+ let, nahradí OASIS stávající VíaRko. Hvězda navíc, za opravdu povedené popkulturní velikonoční vajíčka!

Plán útěku 2 (2018)

V době sledování má tento "skvost" na csfd úžasných 35%. A i to je docela brutálně nadhodnoceno!