Anon (2018) odpad!

Tento film by se dal shrnout asi takto: "£=_€£$##^:__&&&&£,£ fvghhuhb÷/7^£*6€^€^_/%"//^_^-'+×==/"

Gringo: Zelená pilule (2018)

K uzoufáni nudná, nevtipna a téměř akci neoplývající pseudokomedie, kterou od naprostého odpadu odděluje pouze bravurně obdařený Karlík!

Já, Simon (2018)

Cesta do hlubin gayovy duše, je roztomiloušce přiteplená pohádka pro ty, kterým by snad nestačilo opačné pohlaví. Rejzžiser chtěl pravděpodobně vytvořit očistyčnĕ ukázkovou kokotmedii, pro čtyřprocentní publikum mezi námi. Vyšlo mu to asi stejně, jako kdyby se Vilda Protřepkopi rozhodl v soudobé Anglii zdramatizovat rozkošnĕ půvabnou fresku, na téma: Romulus a Julek adaptují chlapeška! Nepochybuji ovšem, že by tehdejší dramatizace zvedla do ulic mnohem víc rodů než jen Katapulty a Penězovce! No a já si jdu vyplachnout mozek nějakou prostoduchou zabavou pro všechny, ktera nevydá prujem za pevné skupenství (znovu zapíná včerejšího Tomb Raidera)!

Tomb Raider (2018)

Sice film částečně vykradl zápletku jedné z her; ale když ono se na to ve výsledku prostě dobře kouká. Po Doomu a Warcraftu, třetí vlaštovka z řad filmu na motivy her, vyvracejici mýtus, o prokleti zpracování hry do filmové podoby.

Waco (2018) (seriál)

Z Koreshe a ATF se mi chce zvracet. Škoda pomalejšího začátku, závěr ovšem grady nesporně měl.

Stánek s polibky (2018)

Herci ze seriálu Ulice, by se od zdejší "herečky" mohli učit, kterak udělat Zagorku! Dva podprůměrné neflixy ve dvou dnech, proč???

Cargo (2017)

Měli zůstat u pětiminutovky.

Pengabdi Setan (2017)

Pandžábský Satan, vypráví o tlupě domorodců, kteří v rámci zachování zdravého počtu končetin, orgánů a tak vůbec, nemohli mít vlastní potomky. Obrátili se tedy na organizaci Satan s.r.o. a než bys řekl Šejtán, bylo v troubě najednou pozdravSatan napečeno. Dá to ale rozum, že dnes už ani kuře, natožpak rohatec nepracuje zadarmo, a po pár letech vysílá do domu sociální pekelnice, to aby se inkasovalo. Tyto bohabojné osoby, v domě zjistí několik nanejvýš znepokojivých nedostatků (na chleba nemají, ale přitom se v celé barabizně nepřetržitě svítí, několikrát do týdne se místo ze satanské bible povedená rodinka modlí raději otčenáš, a navíc si ještě dovolí tahat do baráku místního černoprdelníka). No tady už přestává i obrácený krucifix viset na zdi! Chudák Sáťa musí nakonec zvolit trochu drsnější kalibr a vysílá na pomoc svědky Jedovovy, to aby se vzájemné ovzduší lépe trávilo! V závěru se ale klasicky satanistická otázka samozřejmě nevyřeší a ty se ptáš co Satan? No myslím, že má ještě pár uctívačů v kopytu!

Ten dvanáctý (2017)

Dvě hodiny a čtvrt utahaný a ohraný příběh honu na kočku a myš, mezi nacisty a diverzanty. Dočkáme se mimo jiné, hry na zamrzlíka, nebo dvojníka agenta Smithse z Matrixu. Film také edukativně odpovídá na znepokojivé otázky, na které jste vždy chtěli znát odpověď: Může pedikůru provozovat i muž? Poznáte rozdíl ve výrazu mezi probíhající amputací a akutní zácpou? A znáte onu lidovou kratochvíli chodí pešek okolo?

Living Among Us (2018)

Představte si teď třeba na chvilku, že jdete do kina na homix The Blairbitch a Stmívání. Docela zvláštní kombinace nicht war? Když tedy přivyknete na značně vykradenou, miliardakrát omílanou premisu, jak jsou ti tesákovci vlastně rodinné typy: milostným trojúhelníkem začínaje, LG komunitu neopomíjeje, Patizonovou přítomností pokračuje a zrůdnými lžemi (které, jako by agentu Bobišovi z Tunelové farmy vypadly) konče, zdá se, jako by za chvíli mohly být tesáky v rukávu (následováno také stříbrnými kulkami v hlavě, nebo neméně originálními andělskými čepelemi v aortě). To, co zde selhává asi nejvíce, je ono přiléhavé označení horror. Je totiž asi stejně akurátní, jako důvěra v přerušovanou soulož! Což jsem sice ještě netestoval, ale pevně věřím, že to taky nefunguje!