Angel Cop (1989) (seriál)

Perfektní animák pro dospělé :-)

Černé Vánoce (2006)

Ten vánoční čas pohody, klidu a míru byl tak trochu vyrušen... Billy byl chlapeček, kterého matka neměla ráda a zavírala ho na půdě. Aby se již neptal, jestli dostane nějaký dáreček, matka mu řekla, že Santu sestřelili Rusáci, když letěl na saních a Santa chcípnul. Uteče pár let a začíná brutální vyvražďovačka s nechutnostmi, jako pojídání očí.. Vcelku dobře natočené. Herecké výkony ucházející, herečkám se jekot a strach dal opravdu uvěřit. Ale jinak mě ta pointa nebavila. Dávám 3 hvězdy. Už jsem viděla horší braky... Tenhle má alespoň kouzlo Vánoc :-D

Ospalá díra (1999)

Nádherná atmosféra, vykreslené prostředí, ponurá krajina... Na to je Tim Burton mistr! Škoda jen, že mě tak už nezaujal samotný příběh.

Divočina (2006)

Tři za Koalu :-) Jako socha Svobody byl výýýbornej - medvídek :-)

Organizm (2008) (TV film)

Nápad a námět dobrý, ale to je asi tak všechno. Jinak to skutečno za nic nestálo. Trapné levné triky a špatní herci nepřidali - škoda.

Záhrobní komando (1987)

Námět je klasickou podívanou, kdy parta malých dětí vyráží do boje proti příšerám. Ve zpracování 90.let by se mohlo jednat o dobrou jízdu s prvky komedie a horroru. Nestalo se tak. Pro většinu hodnotících je tento film jakousi vzpomínkou na dětství, tudíž jsou zaslepeni při hodnocení (ale chápu). Docela jsem se na film těšila a dle hodnocení zde na ČSFD jsem očekávala něco víc. Nedostala se mi ani slabší polovina. Zklamání. Jedna hvězda.

Puls 2: Posmrtný život (2008)

Co bylo dobré v prvním dílu, se tady už stává trapnou záležitostí. Velice slabá "duchařina".

Maniak (2009)

Pár dobrých věcí v tomto filmu bylo... Matka byla husto-přísná. Mít taky takovou, tak tady taky asi běsním s mačetou a vraždím všechny na potkání. Jinak to byl hodně slabý snímek. Scény s nožem a mačetou byly odbyté.. Pokud jde o horror, je hloupé, když si divák všimne, jak ho "jako teď zapíchnu" a zase jdu dál ... No NE!

Rošťáci (1985)

Výborný film, co pobaví malé i velké. Já na něm vyrostla a i teď po těch letech mě baví a neznám podobně dobrý snímek. Vždy se jedná o pouhou napodobeninu. Tady je vtip, dobří dětští herci i akce. :-)

Půlnoční vlak (2008)

Vynikající, napínavé, nechutné ... Ano, film Půlnoční vlak je HORROR JAK MÁ BÝT.