Kult (2007)

Hrůza - však nikoli ve filmu. Těšila jsem se na konec a písnička u titulků byla vážně nejlepší.

Temné patro (2008)

Kdyby někdo vzal těchto 84 minut a sestříhal z toho videoklip, bylo by z toho výborné 3 minutové video. 1 hvězdička za pochmurné a tmavé záběry ... Jinak bída s nouzí.

13. znamení (2000) odpad!

A to co bylo? Ztráta času a především škoda Erica Colvina, že šel do takového braku! Grrrrrr

Zabijáci ze střední (2005) (TV film)

Kdybych dala odpad, tak bych všem lidem, kteří se podíleli na této hovadině (tomto filmu) křivdila. 1 hvězda a už nic podobného prosím vás netočte!

Sněhurka a jak to bylo dál (1989)

Pohádka mého dětství. Krásné animace, trochu zpěvu, trochu legrace - malinko ujetý příběh (kdy trpaslíci nejsou k mání, tak vezmeme místo nich trpaslice) :-D PARÁDA!

Poslední jednorožec (1982)

Nádherná animace. Ještě hezčí příběh. Pohádka pro malé holčičky jako stvořená... Viděla jsem jí po prvé asi před 15 - ti lety a i dneska si jí ráda pustím :) - pro relax.

Obojek (1991)

Jako malá jsem byla tímto filmem nadšená. Dnes už to vidím jinak ... Ale hodnotím velice kladně nadčasovost filmu. Než se nadějeme, nebudou podobné obojky nosit jenom neposlušní pejsci...

Masakr v kopcích (2009)

Nemám ráda filmy, u kterých se mi podaří odhadnout děj a konec ... To je bohužel jeden z nich. Škoda. Herecké výkony dobré, líbilo se mi prostředí, ale rodina mohla být o mnohem lepší (hrůznější). Jinak je to průměr.