Zombie přichází (2005)

Prostředí věznice je dobrým místem pro zombie film ... to je ale bohužel vše.

Temné síly (1987)

Miluju tyhle filmy 80.tých let ...

Hory zalité krví (2009)

Začátek byl únavný ... člověk čeká, kdy se konečně něco začne dít. Ale když už se začnou dít věci, tak to stojí za to!!! Rozhodovala jsem se mezi 3-4 hvězdičkami. Kdyby to bylo možné, dala bych za první polovinu 2 hvězdy a za druhou 5.

Jumanji (1995)

Krásný příběh. Hra, kterou jsem si pošetile, jako malá holka, chtěla hrozně moc zahrát :-)

Zombie Apokalypsa (2009)

Poslední dobou mám pocit, že když film přichází z Francie, bude to dobrá podívaná. A snímek La Horde mi to opět jen potvrdil. Výborná kamera a střih, povedené napínavé scény. No zkrátka svižná podívaná se vším všudy, co má dobrý zombie horor mít. Můžu doporučit :)

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Jako pokračování je Doba temna opravdu špatná. Kdyby to byl upíří horor, který by se neustále nesnažil tak navazovat na předcházející první 30 dní dlouhou noc, bylo by to dobré a hodnotila bych ho 3 hvězdami.. Jako pokračování je to zlé. Zklamání bylo veliké.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Podle mě jde o výbornou sci-fi komedii, kterých je velice málo. Moc mě baví !! :-) Knihu jsem bohužel nečetla, ale i tak si mne film získal na plné čáře. Plný počet 5*

Krvavá sklizeň (2007)

Námět Egyptských ran je poměrně slibný, ale zpracování už tak výborně nedopadlo. Kolísavý průměr.Dávám filmu 50% . Škoda, mohlo to být lepší.

Dům ďábla (2009)

Film vládne vskutku kvalitním napětím.