Milenec (1992)

Erotický příběh na pozdní večery.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Veselá pohádka pro dospělé-a stejně dobro zvítězíí. Horové pojetí, prolité humorem.

King Kong (2005)

Skvělé efekty, poutavý příběh

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Tahle trojka chlapíku mě pobaví kdykoliv se na ně dívám. Skvělé a herecké obsazení nemá chybu.Válečné filmy moc nemusím,ale tohle mě dostává do kolen a rozechvívá moji bránici

Jumper (2008)

Náhodou dobře vymyšlené. Takhle umět skákat,by za chvilku nebylo co krást a cestovky by raz dva zkrachovaly-no ale určitě by nějaký dobrák vymyslel skákací mítný o:)

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Pro mě jeden z nejlepších Robinů Hoodů.Humor, pěkná hudba, romantický příběh a Robin jako opravdový hrdina....

Do hlubiny (2005)

Sice nic moc příběh, ale jako oddychovka dobrý.Krásný moře , těla, opálení, trocha akce-no přiznejte, kdo byste alespoň na minutu nevyměnily křeslo za vyjížďku na loďce o:))

Zběsilý útěk (2006)

Opět spánek né a né přijít, tak jsem zakotvila u tohohle prvotřídního akčního filmečku.No je fakt,že kdybych neviděla záběr na Káju Rodena,nejspíš bych přepla na jiný program,ale díky bohu jsem to neudělala. Super zápletky, moře krve a skvělé herecké výkony. U dětských pedofilů se mě vážně chtělo zvracet-néé, já to do ruky nevezmu, tak tato hláška mě odrovnala...popravdě řečeno, udělala bych to stejné jako ta žena-naprala bych to do nich.....doporučuju, určitě neodejdete od obrazovky dřív než to skončí. Mimochodem Paul Walker, čím starší,tím lepší herecké výkony...Shodou okolností,jsem jej viděla hodinu před zhlédnutím tohoto filmu v takové normální holce a obrat o 100 stupnů.