Zdivočelá země - Epizoda 12 (1997) (epizoda)

mě tento seriál dostává vždycky do transu dábelský deda honza už jsem ho viděl moc krát :-) a Putnovi tu roli přeji na víc stejně nemá:-)31.5.2019 i dnes 25.10.19:-)byl jsem v 61 18 měsíců v karviné na dolu doubrava, tak vím jak to na dole chodí :-)25.10.19 i ted pláču a je mi 78 let deda:-)charaktery čechů jsou zahrány moc dobře Kanda, Brabenec a ostatní taky a komouš Putna at drží hubu :-) 9.5.2o2o

Zelenáč (1990)

finále bylo skvělý deda honza:-)Clint většinou nezklame :-)16.4:2019

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Kuřátko (1984) (epizoda)

ženský jsou bestie dáša veškrnová je na facky (svině) mrcha je mi z ní na blití :-) deda ten Dietl je machr ,ale Křikava to řekl Sylvii a ne Miládce :-)to se dietlovi povedlo:-)13.3.2o2o, oldřich vlach taky hraje idiota 7.3.21:-)

V zámku a podzámčí (1981) (TV film)

tak tento film je fantastický růžek brejchová budínová haničinec, rážovi se to moc povedlo deda:-) i dnes 18.1.2020 a dnes taky 27.12.2o2o

Na kolejích čeká vrah (1970)

stará garda odvedla perfektní práci už jsem to viděl mockrát honza:-)serie CL :-)27.09.2019 pohled do bankovního trezoru je velice zajímavý :-) 7.1.2o21

Enigma (2001)

jakmile se chlap zamiluje je rozum v piheli deda honza :-) a ženám nevěřím ani slovo :-) do ženský a do melounu nevidíš deda :-) 10.4.21