Tři muži a nemluvně (1985)

četníci jsou snad všude idioti, jinak film OK honza deda :-) colin Serreau se to moc povedlo, ženy to mají těžké starat se o muže a děti a ženský jsou slepice všude moc dobře jsem se bavil zdraví deda honza:-)

Mercury (1998)

po vícerém skouknutí ten film je velice dobrý jedno skouknutí nestačí deda :-)

Tři muži ve člunu (1956)

ten kdo nečetl knihu, nechť mlčí knihu jsem četl mnohokrát a vždycky jsem se bavil i smál díky mé fantazii , ale toto se moc nepovedlo zdraví a štastný nový rok 2018 přeje deda honza:-) udělali z krásné knihy frašku škoda :-)2.3.2020

Třicet případů majora Zemana - Tatranské pastorále (1978) (epizoda)

tak tento díl je skvělý jako celý magor zeman podívejte se také na 4. díl ve znamení merkura hezké vánoce deda honza:-) záběry tater jsou nádherné:-) i dnes 25.11.2019 i když to objednali komouši zeman za to nemůže, měl práci:-)

Ve znamení Merkura - Léto s Venuší (1978) (epizoda)

skoro všichni herci už jsou nahoře dej jim bože klid a pokoj nás velice dobře bavili , rád si je pouštím ale je mi i smutno hezké vánoce 2017 přeje deda :-) dnes 23.01.19 se musím pobavit :-) I když scénář psal stbák byl to odporník deda:-) a hudba Malásek Bažant nemá chybu bravo:-)17.8.19 Vinklář a Vránová skvělí :-) i dnes 3.6.2o2o:-)  i dnes 29.6.2o21:-)

Agent bez minulosti (2002)

agent bez minulosti proti slídilům to je 10 let, technika daleko lepší ale koukatelný deda honza:-) viděno po xté, ta první honička v autě byla ia pak už to jen opakovali:-)

Anděl Páně 2 (2016)

anděla páně jsem si pouštěl mockrát 1 skvělá vtipná 2 taky skvělá ale míň kluci jsou skvělí skoro jim závidím strach je dobrej ale záleží na ostatních drama atd jsou skvělí jen vydržet další díl snad nechci to už by byla slátanina ty 2 díly jsou perfektní to by stačilo honza:-)

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Přepadovka (1984) (epizoda)

na tomto seriálu obdivuji rutinu (práci) všech kuchařů klobouk dolů my jsme žabaři deda :-) Ten provoz v hotelu je na mrtvici :-)

Smrtící triky (1986)

bravo bravo no coment deda:-) viděno mockrát , dennehy přes to že byl alkoholik byl frajer :-) Bryan Brown však nejlepší:-)

Den D (1956)

vata, ale na Danu Wynter je krásný podívání, letiště,potopte bismarka, prostě krásná baba deda :-)