• Romantický

Přátelé (2008)

Celkem dobře zahraný i natočený komediální bollywood. Za těch posledních 30 minut, kdy se všechno zvrtne někam do kanálu dávám hvězdu dolů. 60%

Erin Brockovich (2000)

Na začátku filmu Erin říká: I am great with people. Ano, to je pravda. Je to opravdu borka. Přesvědčivá obyčejná ženská, která si dokáže podmanit všech 634 lidí. Do jednoho. Včetně mě. 85%

Život s Helenou (2004)

Tak za prvé: 119 min. je zbytečně moc a to z jednoho prostého důvodu: Drive není ani mezi Kate Hudson a pastorem, ani mezi Kate a dětmi. Joan Cusac má sice roli otravné starší sestry, ale je jediná, která v tomhle filmu za něco stojí. Ne že bych neměla Kate Hudson ráda... Jen opět potvrdila že je královnou průměrných rádoby romantických komedií posledního desetiletí. 45%

Kauza CIA (2006)

Nechápu, proč jsem na tenhle film šla tehdy do kina. 3 hodiny jsem na to koukala a do dneška si pamatuju, že po odchodu z kina jsem ani já, ani můj doprovod netušili, o čem se to vlastně točilo. 10%

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ze začátku byl seriál celkem zábavný a tajuplný zároveň, ale později se v něm začaly dít nereálné věci jako třeba ztráta paměti jedné z hlavních postav ihned po žádosti o ruku Susan.. Trochu mi to začalo připadat jako Tak jde čas.. Paradoxně postavy jsou příjemné a jejich role dobře zahrané. Bree se svojí chladnokrevnou upjatostí září, stejně jako Eddie, po jejíž smrti jsem seriál zapíchla. Raději ani nechci vědět, co se tam ty další zbylé sezóny asi tak mohlo dít. 45%

Město žen (2009) (seriál)

Na CT jsem se zkoušela dívat už před několika lety, ale znechuceně jsem přestala... Nedávno jsem to zkusila znovu a jakmile jsem se prokousala prvními díly, kdy se seriál ještě ubíral divným směrem jsem zjistila, že po Přátelích to bude první seriál, o kterém vím, že se k němu ještě několikrát vrátím. Pohodový Bobby Cobb, jízlivá Christa Miller, uvolněná Busy Philips. Příjemný humor. 95%

Divoká stvoření (1997)

Komedie, která je opravdu komedie. Skvělí herci, duchaplný námět. 75%

Láska na kari (2014)

Netradiční příběh do kterého se lze lehce vžít. Každá postava během filmu projde proměny skrz lásku i nenávist, soutěživost, pýchu, pád, ale hlavně skrz kuchařský um a spoustu jídla. 2 hodiny úžasné Helen Miren.

Suterén (2013) (seriál)

Briga Heelan je tak neskutečně nesympatická herečka, že po 3 shlédnutých dílech končím. Seriál stojí na Johnovi McGinley, ale ani ten nedokáže můj názor změnit. Hlavní hrdina, který vypadá jako sloučenina Teda z HIMYM a Sheldona z TBBT je naopak dost normální a necítila jsem se při jeho hereckém výkonu trapně.