• Romantický

Rozchod! (2006)

Taková malá Válka Roseových s koncem bez mrtvol.

Comet (2014) odpad!

Jsem velmi ráda, že jsem nestrávila hodinu a půl koukanim na neco takhle divneho. Justina Longa nemusim, neni mi sympaticky. Jeho role tady mi jen dokreslila obrázek. 64%???? Jako vážně?

Aloha (2015)

Neverila jsem ani hodnocení, ani komentářům..Ale je to vážně takový divný film, který stojí za to nevidet. Popravde jsem ani netusila o co tam vlastne jde. Dobre ze jsem to popreskakovala na konec. 30%

Kočka (2012)

To byla taková kravina az jsem se citila pri koukani trapne. Není to vylozene odpad, ale herci, a hlavne Miley, se ukrutne snazili aby to odpad byl. Docela se jim to vyvedlo.. 35%

Brzy to přijde (1999) odpad!

Jak někdo může natočit takovou blbost, to mi není jasné....

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nemůžu říct, že jsem větší blbost nevidela. Videla. Jestli tohle mel byt adrenalin, akce, či co, tak to mi spíše připadalo jako parodie. Zasmála jsem se a pokochala pohledem na Stathama. Toť vše.

Waiting for Forever (2010)

Nebylo to zase tak hrozné... Sice jsem v jednu chvíli měla pocit, že se film svrhává do psycho stalkerského žánru, ale vse se nastesti rychle vyresilo. Nutí mě přemýšlet, jestli je něco takového reálné. Pokud ji tak moc miloval tolik let, neverim, ze by za ni nezasel drive. Ale tak... Ktery romanticky film je realny, ze? Nejkrasnejsi z celeho filmu je posledni scena, kterou dokresluje skvělý song. 45%

Sparkhouse (2002) (TV film)

Och hrůzo! Tak moc smutný příběh. 3 hodiny koukání na to, jak rodiče kazí život svým dětem. On je celý život v bavlnce, takže ho vykolejí, když zjistí smutné tajemství o své milé. Za to ona žije drsný život od raného mládí a snaží se od všeho utéct. Skrz něj. A on, zbabělec, neví, zda s ní chce být, anebo raději nechce být. A až na to přijde, je už pozdě, protože ona se už rozhodla za oba... No musím přiznat, že nakonec jsem fandila plachému Richardovi Armitage, který se během těch třech hodin proměnil v opravdového chlapa. 55%

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Po první sérii jsem hodnotila 4 hvězdičkami, ale při třetí jsem na 3.. Se seriálem končím, protože věřím, že pokud bych koukala dál, dostala bych se až na nepěknou 1 hvězdu. Není to špatný seriál, jen mi díl za dílem přijde stejný a postavy se vlastně nikam neposouvají. Tina Fey i Alec Baldwin jsou skvělí, ale už mi nemají co nabídnout. Z postav jsem si nejvíce oblíbila Jacka McBrayera, který si dělá svoji lehce nahraditelnou pozici poslíčka, a přitom je ve své jednoduchosti největší charakter. 55%

Lepší teď než nikdy (2014)

Zasloužené (celkem) pohodové 3 hvězdičky... Na to, že mám Douglase ráda asi jako osinu v prdeli, tak si zahrál roli, ve které mi nebyl nesympatický... Ba naopak... Byl vyobrazen asi jen z poloviny negativně než jak ho vidím já...