Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Nelze vtěsnat takové množství výborné hudby za posledních cca 60 let do sedmi dílu o padesáti minutách. Těch žánrů a hudebních skupin a osobností je tolik, že se sem nemůžou všechny vejít a tudíž se sem nevejdou mnohdy důležité informace, které jsem ale od tohoto pořadu právě čekal, škoda

Carrie (2002) (TV film)

Zbytečné něco říkat... řádově jedna z desítek knih které jsou zfilmované se dají srovnávat a nebo alespoň přirovnat ke knize podle které byl fil natočen. V tomto případě se to bohužel moc nepodařilo, škoda, kniha je ale výborná.

Superbad (2007)

Narozdíl od filmů podobného ražení si tento ( až na tu stopáž) na nic nehraje, loseři zůstanou loseři, policisti (i když je to neuvěřitelné) policisty.

Resident Evil: Odveta (2012)

Efekty ve 3D byly super, co si budeme povídat, ale je to hovadina od začátku do konce. Nějak mi zde uniká spojitost s prvním dílem (kde mimochodem bylo, že T-virus nekontrolovatelně pohltil svět, zatím co tady uvádějí, že bylo vše počlivě vypočítáno a nasimulováno) Čert ví jak to všechno bylo, třeba se to dozvíme z dalších pokračování, které s ohledem na to, že Umbrella má, jak vidno, zázemí po celém světě a fabriku na vyrábění lidí, budou nekonečná.

V moci ďábla (2005)

Zajímavě pojatý horor, který je zasazen do "detektivního" prostředí a díky hudbě od Younga vám přeběhne i mráz po zádech...

České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2010) (divadelní záznam)

"...jak se na morální aspekt literární mistifikace díváme mi, cimrmanologové... No tak mi dobré úmysli falsifikátorů do jisté míry chápeme a dovedeme si, možná jako málokdo jiný, přestavit, že je ta práce asi bavila, ale vymýšlet si události které se nikdy nestali a postavy, které nikdy nežili a po léta mystifikovat celý národ, to se nám opravdu, ale opravdu příčí.."

Nebezpečný vesmír (2010) (seriál)

Je to v celku koukatelné, proč mi jen ty pokusy a všechno přišlo jako vystřižené z Mythbusters jen s jiným průvodcem?

Ultraviolet (2006) odpad!

Vůbec, ale vůbec se mi to nelíbilo... popsat lze dvěma slovy: blbost a nuda.

Proroctví (2009)

postapokaliptický filmy mám rád, ale tohle byl první "předapokaliptický" a taky byl super.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Proti úkolům nic nemám, občas vám hnou žaludkem, ale o tom to je. Co mě na této soutěži taky vytáčí, jsou ty úplně dementní střihy, kdy vám během výkonu jednoho soutěžícího skočí střih (né jeden) na to, aby jsme neodcházeli od obrazovek a počkali jak to dopadne... a přesně v tento okamžik vypínám TV, nebo přepnu na jiný program.