Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Velice slibný začátek filmu, kde si začnete říkat, "to vypadá hodně zajímavě!" Když se neohlédnu na předchozí díly s Batmanem (Bale) a beru tento film, jako samostatnou jednotku, ano, je to slibné. Z celé pasáže mi bylo nejsympatičtějších posledních 30.minut. To pořádné "bušení na vrata," mezi Batmanem, Supermanem a dalšími 3 články, které nebudu spojlerovat. Propadák to jistě není, nic úchvatného, z čeho si sednete na zadek také ne. Ovšem stejně tak nejsem ani trochu z ničeho zklamaný. Zajímavý snímek.

Noční běžec (2015)

Tohle mi nestačilo. Slabota. A Neeson v nesympatické roli.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Čekal jsem něco více. Krampus nebyl zcela úplně špatný, leč já čekal více. Do kina bych podruhé na ducha Vánoc nezašel. Je to průměrný film, který těží na atmosféře zasněžených ulic a ztrácí na překvapivém momentu. Žádný velký zvrat, žádný hrdina. Jen rodina co dostává na frak s malým klučinou, který s moc přeje Vánoce, jako za starých časů.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Od začátku do konce jen akce a hluk. Takže to byl pořádný hukot! Hardy je tu v jiné roli. Hraje po většinu času s kamennou tváří a hraje fantasticky! Za mě je to nějakých 75-80%. Vyzdvihl bych Hardyho výkon, místo, kde se film odehrává, netradičnost a tudíž odlišnost, poblázněnost a zběsilost.

The F Word (2013)

Radcliffe umí hrát. Kazan je trochu šedá myš, ale Vy celou dobu víte, jak nádherná je. Slovní hrátky, hlavně mezi nimi, nebo jejich přáteli. Příjemné prostředí, vtipný sled dialogů a dobří herci. Co víc chtít?

Kód Enigmy (2014)

Cumberbatch hrál velmi dobře, ovšem zde hrála Knightley o něco lépe! Slušně propracovaný film, kde se parta, okolo Alana Turinga snaží rozluštit skoro nekonečno možných kombinací enigmy. Vřelá věta, které si Turingovi dostane, že normální člověk, by to nemohl dokázat a nezachránil by miliony životů, že by normální člověk nemohl zkrátit válku až o 2 roky. Stále mě udivuje, co dokáže nejeden psychopat, ať už to byl Hitler, nebo další diktátoři a masoví vrazi. Neuvěřitelné svinstvo, které si mnozí z nás nedokáží představit. Díky rozluštění enigmy bylo zkráceno. Těžko bych přemýšlel, kdybych měl říci něco výjimečného o tomto filmu. Snad jen, že jsme se dozvěděli něco ze života Alana Turinga, že zemřel v pouhých 42 letech, byl homosexuál a jak je známo, v té době se veřejnost od nich distancovala. V mládí, ještě na škole, Alana zasáhla smrt jeho nejlepšího přítele, což do jisté míry mohlo a asi také ovlivnilo, jeho další působení ve hře s čísly.

Velká šestka (2014)

Kdo má rád animáky, jako já, nebude hodnotit jinak, než já. Baymax je top a tenhle film se podařil.

Chappie (2015)

Hodnotím to velmi optimisticky. Všechno super, ale pak přijde poslední půl hodina a vše je v čudu. Je to škoda a souhlasím s komentářem Djkoma, že Blomkamp nezvládá ukočírovat závěry. Hugh Jackman, se mi jako záporák vůbec nelíbil. Tam bych vsadil na jiného hereckého kolegu. Vtipné dialogy, už ne tak vtipné přestřelky, ale chytrý nápad a teď budu spojlerovat, s přenesením vědomí do jiného těla.

John Wick (2014)

Víš, komu jsi ukradl auto a zabil psa?! Teď po Tobě půjde a dostane Tě. Je konec. Nic s tím nejde udělat. Ještě, že film nebyl delší, jelikož se ke konci začala vytrácet jiskra. Jinak slušný akční film, se střelbou na každém rohu i za každým rohem. Nedivím se, jak moc je film chválen. Tvrďák Reeves ničí a devastuje elegantně a hraje si na kočku a myš.

Rohy (2013)

Takhle se mi Daniel Radcliffe velmi líbí. Jeho výkon v tomto filmu, zcela předčil ten v Ženě v černém. Nejdříve jsem si myslel, že hodnocení 69% naprosto odpovídá. Ovšem jak se film blížil ke svému konci, byl jsem na pochybách a procenta přidával. Ty rohy nejsou prokletí, ale dar. Horns, je inteligentní film, který v sobě ukrývá city, zamyšlení i touhu a dychtivost, znát pravdu. Za tento film, bych se nebál utratit v CineStaru peníze. Rozhodně méně, než za Hobita, nebo Exodus. Rohy, díky kterým Ig Perrish, najde cestu k vrahovi své milé a pozná, že jsou darem, nikoliv přítěží. Divák může přemýšlet, zda-li tomu tak je, nebo jestli ony samotné, mohou Perrishovi ublížit. Ovšem Joe Hill, nám ukazuje, jak se dopátrat pravdy skrz ďábelskou pomoc.