Con Air (1997)

Nejsem fanoušek akčních filmů, ale tenhle film mne doslova přibil do židle a udržel mne v napětí až do poslední vteřiny... Veselí v ulicích Las Vegas bylo podle mne dost přitažené za vlasy, ale jinak jsem se skvěle bavil. Jen mi pořád nejde z hlavy šílený Garland Greene a panenka... Edit 28.6.2017 - Takže po druhém shlédnutí se mi ten konec v ulicích Las Vegas zdá ještě pitomější než napoprvé. Ale i tak se mi film moc líbil a asi jsem se koukal pozorněji, protože už jsem to s tou panenkou pochopil :-D A hvězdičku neuberu.... sice bych filmu dal asi 4*, ale Nicolas Cage a hlavně Monica Potter tu jednu hvězdičku přidávají.

Lucy (2014)

Tenhle film neměl špatnou myšlenku... to určitě ne. Ale je tady to ale. Nevím proč, nějak to nebylo ono. Spousta násilí a podivně zbarvené umělé krve mi prostě nějak neudělali dobře. Navíc jsem měl asi nějakou hodně divnou kopii, protože dabované tam byly jen některé postavy, jiné hovořily tu nějakou asijskou řečí, jindy francouzsky nebo italsky a otitulkováno to bylo ukrajinsky... Inu, špatná souhra okolností, na první shlédnutí dávám 3*. Uvidíme, jestli mne to příště osloví víc.

Na hraně zítřka (2014)

Tak toto scifíčko jsem si opět užil. Dávám pět hvězd a vřele doporučuji. Edit: Po druhém shlédnutí už ani ten konec není tak hloupý, jak se mi zdál poprvé... i když pořád je posledních 20 minut hodně za první hodinou a půl filmu.

Nevěsta na útěku (1999)

Musím říct, že mně se to líbilo. Nebyla to Pretty woman, ale líbilo se mi to, pobavilo mne to, chvílemi i donutilo zamyslet se... prostě podle mne moc hezký film.

Král Galů (2001) odpad!

Čekal jsem hodně, ale tohle jsem opravdu nečekal.... ani po komentářích zde jsem nebyl připraven na něco tak špatného. Tohle se ani nedalo dodívat. Ani překrásná Inés Sastre mne u tohoto filmu neudržela a prostě jsem ho vypnul.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Romantická komedie se vším všudy.... skoro se vším všudy, krom dobrého konce... Nicméně vzhledem k tomu, že ten, o kterého spolu děvčata soupeřily mi byl od prvního pohledu nesympatický, narozdíl od gaye George, tak to vlastně možná i dobrý konec byl :-) Každopádně Julia Roberts byla opět skvělá, proto těch 5*. Bez ní bych dal asi jen 3.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Dnes jsem viděl tento seriál poprvé... a musím říct, že mne i v mém věku zaujal. Ve své době to muselo být opravdu krásné pokoukání. A já dávám 5* za tu úžasnou myšlenku, že děti jsou dokonalé bytosti... než je zkazí dospělí.

Výplata (2003)

Sci-Fi já rád... a když je navíc vtipná... Hm. Pěkné čtyři hvězdy a pátou za fešnou Umu v hlavní roli. Jsem spokojen, příjemné zakončení příjemně akčního víkendu.

Prachy dělaj člověka (2006)

Pobavil jsem se. Přes to, že nesnáším Johna, tenhle vtip, kdy splácal dohromady tři odlišné zločiny, se mu docela povedl.