Hamiltonovi (2006)

3,5.Myslím,že jsou mnohem,mnohem horší filmy a mají nad 65%.Ale jak myslíte.

Milk (2008)

Sean Penna,mám rád (jako herce :) ),proto 3hvězdy,ale nějak mi vadí dívat se na homosexuály.Toto jsem dokoukal do konce,ale určitě si to znovu nepustím.Buzíci jsou prima ,ale nevěřím jim ani slovo a vlatně je ani moc nemusíma nemám s nimi dobré zkušenosti a na základě toho jsem jim ve filmu ani nepřál.Kladný hrdina byl pro mě záporák jako prase :-).Seane fajn,ale příště .............. ti budu muset natrhnout p...l.

Hvězdný prach (2007)

Na pohádku na dnešní poměry opravdu skvělé.Po Jestřábí ženě,kde také hrála Michelle po boku Rutgera Hauera pohádka co mě nenudila ani chvíli.Je to z pohádek má Jasná Hvězda,co září.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Výborný,výborný,výborný.Vesmírná levitace podvědomí narativní, kognitivně behaiviorální terapie pro všechny, Poselství pro všechny co chtějí všechno pochopit,ale nepochopí vůbec nic,hledání pravdy postulátů až navěky.Každý má svůj svět,každý má své přání a touhy,chceme něco dokázat nebo něco změnit ,ale hlavně něco pochopit, propadáme zoufalství a malomyslnosti a víme,že nic nevíme!!!??? Skvěle zahrané,napsané , nasnímané, sestřihané a režírované :).Opravdu nenašel jsem chybu,ale našel jsem mistrovo poselství,které se dotýká až nekonečnosti vesmíru.Gratuluji a Děkuji.

Nezapomeň na mě (2010)

Tak to je síla,vůbec nechápu hodnocení 79%,takovou sr...u jsem dlouho neviděl,to dvouhodinové brouzdání v nicotě,nepochopení,netoleranci ne......,prostě samé zápory,vůbec mě nebzlo nikoho líto,spíš mě všichni s...i,chudák táta Ally,chudáci rodiče,vykopal bych to ze škol a honil po plantážích do úmoru dokud nepadnou na držku.Jestli toto nám vyrůstá z nové generace tak se máme na co těšit,jdu si koupit nějakej arsenál abych se dožil 60ti.Ale konec super,mohl to bejt zajímavej 30ti minutovej dokument .A ti kdo píšou,že konec je neuvěřitelnej tak to je a asi byl i pro ty lidi co tam zrovna byli a ti co to píšou těm bych to fakt přál Co není dnes neuvěřitelný,všechno je možný vy hňupy!!!!!!!

Protektor (2009)

,,Čech je cyklista jenž se nahoře hrbí a dole šlape´´,ale nikam nedojede(viz. zpětná projekce)a když dojede,tak leda sám sebe.Každý nejsme hrdina kolosálních rozměrů.Nejlepší český film všech dob to není,ale do první šestky se vejde.Film působí soudržně,nenudí,na nic si nehraje,velké filosofování ani nebylo účelem,má atmosféru,skvělý střih,skvělého Marka Daniela,kterému věřím vše co hraje ve své roli.Emil Vrbata eskamotér balancující na hraně viny a vlastní odpovědnosti vůči sobě i druhým.Rozhodnutí v krizových situacích během okamžiku bývá vysilující a častokrát rozhodující v osudu celého života a změny našich prvotních rozhodnutí nevedou ke kýženému konci.Na Sekala a Karamazovi film nemá,ale na Musíme si pomáhat rozhodně ano.Úctyhodných na český film.

Smrt čeká všude (2008)

SSmrt čeká,čeká a čeká a nakonec přijde a to pro každého bez vyjímky.Námět slušný scénář průměr asi to potřebovalo dramaturga z Novy aby to mělo více nadhledu,příliš se tu tlačí na pilu a u takového filmu méně znamená více.Možná vyrazím do Iránu,Iráku,Afgánistánu a kouknu se znova a přehodnotím.Dlouhý,dlouhý je to prostě dlouhý a Kathryn není Stanley.

Prokletý ostrov (2010)

Myslel jsem na víc a to možná byla příčina hodnocení-moc očekávání.Hudba ve filmu naprosto svělá a funguje dokonale,bez hudby by byl poloviční.Leopardo di Cardio docela slušný,ale stále mi něco chybělo,stále jsem na něco čekal a ani nevím na co.Nešlo o to,že pointu člověk věděl,ale opravdu nebýt hudby tak jsem nebyl napnutý jako struna(tak maximálně jako guma od vytahanejch tepláků)a to jsem od filmu čekal.Vesnice od Nighta mě přišla zajímavější,nápaditější,náladovější prostě lepší.Nechci film shazovat tak dávám 3,ale prostě nevím co si o tom mám myslet,tak rozpačitej dojem jsem dlouho neměl.Asi soudruzi v USA udělali někde chybu,alespoň pro mne.

Ovládací panel
7. nej uživatel Antigua a Barbuda