Andělé v Americe (2003) (seriál)

3,75 Monumentální alegorický patos kde vztahové narativní dipodie mizantropů i když jsou všicni homosexuálové a stejně přijdou do pekla,pábitelé,skeptikové i těšitelé a kde ,, svět je opravdu krásné místo"kde stojí za to BÝT,kde se musí BÍT a ten kdo se nechce BÍT může jen BÝT a koukat a snít jak by mohlo BÝTI lépe.Schopenhauer,Nietszche a Kierkegaard by v tom měli jasno.Kde ,, Svět jako vůle a představa" v ,, Okamžiku" ,, Kategorického imperativu" vychází z ,,Genealogie morálky" jako ,,Ranní červánky".No a teď se v tom vyznejte?!

Město zločinu (2009)

Nedivím se Japoncům,že si chrání svoje teritoria,film který nemá kladnou postavu a svět kde by měla platit nějaká hiearchie nebýt přistěhovalců.Když někomu pomůžu je povinován si to pamatovat a dluh splatit.Tak by to mělo platit po celém světě.Jo Japonci.

(K)lamač srdcí (2010)

Opravdu vtipné,při množství komedií co se na nás hrnou rozhodně patří mezi to nej....Výběr hlavních postav,dialogy,scénář atd., jako za starých časů.Stará dobrá,vtipná a elegantní francouzská komedie,kterých opravdu není mnoho.

Ovládací panel
11. nej uživatel Antigua a Barbuda