Moulin Rouge (2001)

srdcová záležitost..kdyby to šlo dám šest!

Běž domů, Ivane (2010) (TV film)

Docela dobře shrnuty důsledky odchodu ruských vojsk nejen z Milovic

Dva lidi v ZOO (1989)

úsměvná komedie ze života a strastí zoo zahrady, vždycky příjemně pobaví, ikdyž to člověk zná úplně zpaměti

Počátek (2010)

kdyby to šlo dám rozhodně šest hvězd. Totálně mě to dostalo, výborný ba přímo excelentní námět a scenář. Bezvadně podaný výkon Lea a více méně všech okolo. Jen teda až přehršel akčních scén, které malinko chvílema nudily, ačkoliv alespoň dávali možnost více přemýšlet nad již uplynulým dějem. Zatim pro mě nejlepší film za posledních pár let. Ale nutno dodat, že nejsesem teda asi až takovej filmovej maniak . Všem doporučuji!

Bojovník (1997)

wou... na záčátku sem měl pocit jako by se na filmu podílel i Tarantino, takovej ten nádech dlouhých a dialogů a rychlých střihů, tajemných záběrů... Příběh sám o sobě jsem pochopil až na konci filmu, tím víc mě však celý film nadchl..Johny zahrál opravdu báječně, skoro bych si ho dovedl představit jako Vinetua.. ale to už by bylo zas o něčem jinym. No každopádně film je výbornej a ode mě 85%

Neohlížej se, jde za námi kůň! (1979)

Beru-li to pohledem dětských očí tak určitě za aspoň 4 hvězdy, s odstupem času a s ohledem na jinak hodnocené filmy dám pěkných 50 %

Anakonda (1997)

děs běs, na tohle se už doufám nikdy nebudu muset koukat.

Pán much (1990)

Viděl jsem tento snímek už před mnoho lety a až teď si ho všim v denní nabídce. Tehdá to na mě dost zapůsobilo.. Hlavně vyhrocené vztahy mezi klukama a kam až to vše mohlo a zašlo. Z mé strany plných a krásný 85 %