Vy nám taky, šéfe! (2008)

po pár minutách jsem to vzdal.. hodnotil bych tak mínus jedna hvězda, ale jelikož sem to nedokoukal nemůžu hodnotit, každopádně po druhé si to nepustím..

Vzhůru do oblak (2009)

příjemnej animák tak trochu jinej podáním, jen škoda, že sem byl fak utáhlej z práce a chvilkama spal, dávám 3 a mám v plánu to shlédnout ještě jednou

Planeta opic (2001)

bylo to koukatelný, ale jednou stačilo..

Lepší pozdě nežli později (2003)

Jack mě vůbec nezklamal, řekl bych stejně bravurdní výkon jako v lepší už to nebude, ale Kean mi v tom snímku přišel až moc nevyužitej na to jaká to je herecká ikona.. No možná to byl záměr.. Každopádně film mě pobavil a konec tak nějak byl sice očekávanej, ale i tak milej.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

českej Gordon v bledě modrim. Jen nechápu jak je možný že někteří majitelé restaurací jsou schopni ukázat jakej mrdník maj v kuchyni.. Jo jo né nadarmo se říká jaká toaleta či pisoár, taková kuchyň..

Hlídač č. 47 (2008)

těšil jsem se na pěknej českej film ale na místo toho přišlo jen sklamání a hodně sil, abych to vůbec dokoukal..Ale asi i tak je to to méně špatné z české kinematografie oproti Troškovi po komunistech a jemu podobným..

King Kong (2005)

poněkud osobité podání, ale vcelku dobré

Stmívání (2008)

při prvním sledování jsem nudou usnul, na druhé sledování jsem si raději připravil silný kafe, takže jsem to dokoukal. Film mi přijde děsně nezaujímací, trapný. Asi se najdou lidé kterým se daný žánr líbí a hodnotí ho nejlíp jak jde, já nemůžu dát víc jak dvě hvězdy a to asi za hudbu a sem tam pěkný efekty, jinak nic.