Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

K primitívnym záberom ešte primitívnejší komentár, ktorý úplne dáva dole všetky videá. Neviem, či to prekladali doslova, alebo či to chceli ešte strápniť, ale vyšlo im to

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Najlepší koniec zo všetkých koncov. Práve preto je tento diel označovaný ako najlepší.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Prvý diel klasickej rozprávky, ktorý je mierne náučný mierne vtipný a pre deti nezabudnuteľný a hlavne poučný.

Fokus - práca (2008) (pořad)

Pomáha nezamestnaným ľuďom, žiaľ podľa mňa nmie celkom štastným spôsobom, ale opäť projekt stV, ktorý má opodstatnenie.

Fokus - rodina (2008) (pořad)

Prvok, ktorý patrí do verejnoprávnej televízie, ale mám pocit, že ide celý okolo mňa.

Test magazín (2008) (pořad)

Presne na toto sa majú míňať naše koncesionárske poplatky. Má to úroveň, je to objektívne a pomáhajú s tým bežnému spotrebiteľovi.

Šimijé (2005)

Náhodou celkom vtipné, hlavne prvá časť. V auparku som!!! to nemalo chybu. Tá druhá časť už je oveľa slabšia. Rytmusove klasické video s množstvom vulgarizmov a len o tom, že kto je hore a podobne. Klasická téma Slovenského Hip-Hopu.

Para vs Votrelec (2010)

Ako film to stojí naozaj za nič, ale ako reklama a promo je naozaj dobrý, bez toho konca čistý odpad.

Raňajky v tráve (2009)

Asi najlepší hraný krátkometrážny film, aký som videl. Vtipný a výstižný. Radošínske naivné divadlo opäť boduje!

Smrt čeká všude (2008)

Poilitické odovzdávanie Oscarov, alebo nie? Tak to už sa dnes nedozvieme. Je ale jasní, že film má za úlohu zmeniť pohľad Američanov na to, čo sa deje v Iraku. Najlepšie na filme je neistota, ktorá tam je naozaj veľmi dobre daná. Žiaľ trošku abstinuje s dejom.