Komisař Rex (1994) (seriál)

V dectve môj najobľúbenejší seriál. Všetky diely až po Bratnera som mal na VHS. Žiaľ na konci už strácal šťavu.

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál) odpad!

Toto je typický príklad toho, ako sa dá zničiť dobrý seriál umelým predĺžením. Vážne, po prvých dvoch dieloch som ho radšej ani nezapol. Talianska koprodukcia ho vôbec nezvládla. Čakali zisk, ale ja dúfam, že sa ocitnú v hlbokej strate, aby si konečne uvedomili, že umelo predlžované veci nikoho nezaujímajú. 0%

Volání vlků (1983)

Už starší film a nie najlepšie zvládnuté scény s vlkmi. Práve preto dávam jednu hviezdičku dole. Inak podľa mňa mali by tento film vidieť všetci, čo majú strach pred prírodou a pred vlkmi.

Underworld (2003)

Perfektné scény, ale nasilu hľadanie myšlienok mi vážne vadila. Nemám rád tieto filmy a tento bol navyše aj bez deja. Osobne ho hodnotím na 30%.

Paľba (1996) (pořad)

Celkom dobrá relácia, ktorá sa snažila nájsť niektoré problémové situácie. Ja som si ju vždy rád pozrel. Ku koncu už strácala dych.

Ponorka na Dunaji (2001) (pořad)

Ako menší som to pravidelne pozerával. Hoci to bolo niekedy až naivné, ale aj tak sa mi to páčilo.

ČR : SR Test národa 2007 (2007) (pořad)

Hmmm druhý ročník bol možno lepšie zvládnutý, ale vysielať takéto niečo dva krát po sebe je absolútne nevhodné.

ČR:SR Test národa 2006 (2006) (pořad)

Dobrý nápad. Dúfam že sa bude opakovať raz za 5-10 rokov. Dúfam, ale aj v to, že to nebude častejšie.