Advokát chudých (1941)

Snímek se mi zdál v některých scénách příliš patetický. Slavínský se nezapřel. Vyzdvihla bych výkon Otomara Korbeláře, ta role mu byla šitá na míru. Herecký výkon Lenky Podhajské byl dost podprůměrný a je škoda, že si party nemohla zazpívat sama.

Nástrahy velkoměsta (1984)

Tak toto rozhodně není můj šálek čaje. Naprosto bezduché a trapné s pár "dobrými" scénami, pokud jde u tohoto filmu o nějakých mluvit. Nerozumím, co bylo vtipné na scéně se stříháním nehtů, přecházením ulice nebo donešením květin? Kloudná scéna byla v jeho novém "malém" bytě.

Návrh (2009)

Co má Sandra Bullock dělat, aby nemusela emigrovat? Znásilnit vlastního sekretáře. A vyráží za jeho rodinou na Aljašku na dvanácticentimetrových podpadcích a s apartním kufříkem. A show může začít!

Kamarádova holka (2008)

Dane Cook jako Tank byl jako živý, byl vtipný, byl sexy.Romantika, která si na nic nehraje. Alec Baldwin pobavil. Akorát ten konec byl trochu kýčovitý a křečovitý.

Kariéra matky Lízalky (1937)

Průměrný prvorepublikový film se slaďákovým dějem, který zachraňuje herecké umění Nedošínské a Pištěka. Na ty dva se dá dívat opravdu pořád.

Jeden musí z kola ven (2011)

Špionážní thriller, u kterého se aktivovaly snad i ty mozkové buňky, které nemám! Jde to i bez stříleček, protože napětí se vytvoří zápletkou, a protože tak to prostě ve skutečnosti i je. Kdo je ve skutečnosti oním hledaným "krtkem"? Je to opravdu odhalený agent nebo je to ještě někdo jiný? Geniální plán Karly a tohoto muže, který začal již v horkém Díllí. Hlavně nesežrat vše, co se nám snaží "scénář" namluvit.

Micimutr (2011)

Bída, bída, bída. Chudák Šafránková, na stará kolena se propůjčit něčemu takovému. Krmit diváky něčím tak prostoduchým, to už teda tvůrci vážně přehnali! Ta jedna hvězdička je za postavu a herecký výkon Vojty Dyka, to byl také jediný důvod, proč jsem vydržela do konce. A ještě, Dejdar snad nikdy nepůsobil tak nedůvěryhodně.

Dál než se zdálo (2010)

Ha, vztahy na dálku. Má specialitka. Doufala jsem, že se dozvím něco nového. Jsem naivní. Tentokrát se musel přestěhovat chlap. Nápaditost scénáristy žádná, neustále omýlané staré šablonky. Dobré řemeslné zpracování. Taková pohodovka na večer, kdy máte potřebu jen koukat a nepřemýšlet.

Czech Made Man (2011)

Budař mě svým hereckým výkonem zklamal. Myslela jsem si původně, že tato role je pro něj jako šitá, ale někde něco nesedlo a švy se nám rozjely... Hodně zajímavý příběh vyzněl poněkud nemastně neslaně. Ale dívat se na to dá, i díky zajímavé kameře. Hudba a zvuk bídný. Co to dává na konci tomu Havlovi? Přetáčela jsem to třikrát a nic.