Živí mrtví (2010) (seriál)

První dvě série bych klidně dal 80%, bavilo mě to, mělo to spád... Pak to ale začalo jít poměrně dost z kopce - nelogičnosti v příběhu, některý scény trochu nedávaly smysl, odchýlení se od hlavní záhady, boje mezi skupinama lidí, který postupně začínaj nudit, zombie jsou pak šíleně rutinní, neni tam žádnej progres, nic novýho, co by tuhle tématiku oživilo, takže jsou odsunutý na vedlejší kolej. Když k tomu přičtu svojí osobní averzi k hlavnímu "hrdinovi" + fakt, že zemřela moje oblíbená postava toho seriálu, přestal jsem na to koukat. Škoda, ten rozjezd byl slibnej.

Sám doma (1990)

Harry, jdu do baráku!!

Na hraně zítřka (2014)

Over and over again. BTW ti mimozemšťani mně přišli tak trochu podobný těm, kteří byli k vidění už v Crysis Warhead, jak vizuálně, tak některými dalšími charakteristikami.

Most (2011) (seriál)

Zatim jsem viděl jen prvních pár dílů, ale jsem unešenej. --- Podtrhuju co jsem napsal a dodávám, první série neskutečná kvalitka. 1. série: 95%, 2. série: 90% 3. série: 95%

Pokémon (1997) (seriál)

Na tomhle jsem vyrůstal, nedokážu si představit, že bych teď kvuli seriálu měl bláznit a vstávat takhle brzo o víkendu, abych to viděl v TV, ale dřív to byla povinnost! :) Za dětský chvíle ať už se seriálem, kartičkama nebo hrou na gameboy dávám dohromady 4 hvězdičky. Pokémoni byli super.

Skins (2007) (seriál)

Když jsem viděl první díl, přišlo mi to trochu ujetý, zvláštní, třeba narozdíl od ostatních podobnejch seriálů, asi se tu podespala ta britská nátura, ale postupem času se z toho pro mě stal vážně skvělej seriál, plnej nejen dobrejch hlášek, ale taky silnejch životních momentů. První svě série aboslutní TOP. Pak samozřejmě bylo otázkou, jak si po změnách povede seriál dál.. A já můžu po cca 5ti dílech třetí řady říct, že si laťku udržel na skvělý úrovni a podle mě přibylo zábavy, je to vážně prdel! A Effy ♥

Velký Gatsby (2013)

Možná je to 3,5, ale 4 to nejsou určitě. Narozdíl od knížní předlohy se film bohužel svým zpracováním nedokáže dostatečně dostat člověku pod kůži. Děj nemá sám osobě extra velký spád, což by nevadilo, kdyby s ním na plátně bylo naloženo trochu jinak, v podání Luhrmanna se totiž jedná o místy mdlou podívanou. Příběh je vystaven na emocích, lidských charakterech, pokrytectví, ironii - to se naneštěstní né uplně dobře podařilo přenést. Snímku se nedá upřít vizuální stránka, která je velkolepá, tenisovou terminoligií možná až mírně přeliftovaná. Večírky v Gatsbyho paláci tajné touhy musely stát za to. Vzhledem k vynikající předloze nemohl být už dopředu film propadákem, naplnil však svůj potenciál? Odpověď je negace výroku "ano".