Hitman (2007)

Zase jeden z těch výtovorů, kterej je u mě poznamenanej herní předlohou, tady ale budu kritičtější. Víte kurva vůbec, co je podstata Hitmana? Mělo to vypadat úplně jinak. Kdybych znal jen film, dal bych za 3 a nechal to plavat, ale vzhledem k úžasnejm hrám mě mírně nasíra fakt, že z toho šlo vytěžit daleko víc. Třeba z toho udělat trilogii a vytvořit nějakej pořádnej příběh, materiálu k tomu bylo k dispozici až až a potěšilo by to daleko víc lidí. I jeden delší film by stačil, kdyby se to natočilo ve stylu cca o 130 stupňů obrácenym. Nic, no.

Zodiac (2007)

Tak jsem viděl Zodiaca konečně podruhý a měnim na 5 hvězd, super snímek.

The Collection (2012)

Je tam sice pár nelogičností, ale ve finále to tomu filmu ani moc neuškodilo. Nelze od toho čekat nějaký vytříbený horor. Strach zaručen, stejně jako nepříjemně lekavé momenty a litry krve. První díl jsem viděl asi 20 minut a vypnul jsem to, asi jsem na to neměl náladu a ten začátek mě nijak výrazně nezaujal. Když jsem zjistil, že je dvojka a nejdou na ní špatné reference, tak jsem to zkusil a film vcelku splnil moje očekávání. Dal bych 70%, ale za ten závěr to teda zvednu, no. BTW nesnášim scény, kde problikává nějaká žárovka ve tmě. Hnus ty vole.. ale kvalitní.

Srbský film (2010) odpad!

Tenhle počin mně doporučila moje kamarádka, že je to prej dobrý. Dík, ale kurva dík. Herci marný nejsou, ale jako co tu mam řikat k obsahu. Ten "člověk", kterej si vyblil svoje zvrácený srdíčko do tohohle snímku, musí bejt skutečně uplnej magor. Třeba I spit on your grave je taky dost hustý, je to zvrácený, přesto se na to ale dá koukat. Je z toho pořád cejtit jakási přirozená "normálnost", kdybych to měl takhle krkolomně vyjádřit. Tady jí neni ani trochu. Já se nepotřebuju koukat na pohádky o pochcaný princezně, kterou zachrání princ na bleděmodrym koni a všechno dopadne krásně americky. Ne. Ale co je moc, to je zkrátka moc. A tenhle film šel podle mě hodně přes čáru, takže otvírám popelinici se smíšeným odpadem a z dálky skóruji ve stylu Kobeho Bryanta.

Kostka (1997)

Es gefällt mir. Aber das Ende..

RRRrrrr !!! (2004)

Jako tohle snad nejde ohodnotit jinak než "odpad" nebo "5 hvězd". Je to neskutečně vtipná polopíčovina. Ale já se u toho pořádně nasmál, skoro jako u žádnýho jinýho filmu, toho si cenim. No nic, nebudu se tu o tom víc rozepisovat, jdu vymyslet, jak postavit efektivní past.

Pozemšťan (2007)

Dobrá myšlenka. Samo o sobě to je zajímavý, ale mně se to zpracování tolik nelíbí. Už jsem to pak dokoukával vysloveně jen z nutnosti znát konec a né jednou jsem měl sto chutí to vyprávění přeskočit na závěrečnou petiminutovku.

Mlčení šunek (1994)

Problém a zároveň jediný štěstí tohohle "filmu" je ten, že jsem na něj nikdy nekoukal střízlivej. Viděl jsem ho asi 4x a ani si nepamatuju, jak to vlastně dopadlo. První půlhodina je fakt povedená, plno debilních ale vtipnejch fórů, pak to začíná upadat. Možná proto jsem pak vytuhnul, nebo šel v druhém kole přepít nebezpečně se přibližující nudu.

Záhada Blair Witch (1999)

Doteď pořád moc nechápu, proč z toho bylo ve svý době tolik lidí tak vystříkanejch. Co se musí uznat, na to, že to je natočený za pár peněz, z toho vyždímali autoři docela dost. Ale vůbec jsem se nebál, jediná dobrá scéna je podle mě ta závěrečná. A ta holka mě v průběhu celýho filmu poměrně dosti srala.

Porky (1981)

Ty vole, i kdybych měl to souhvězdí s číslem 5 dát jenom za tu scénu v kanceláři ředitele, tak to prostě udělám.