The Walking Dead: The Ones Who Live - Years (2024) (epizoda)

Poslední série a díly TWD už nebyly tak dokonalé, jako ty díly předešlé. Ale koukat se na to dalo. Napětí opadlo a už to bylo jen takové to koukání na seriál bez nějakých výrazných emocí.  Tak už jsem si říkal, že mě nemůže nic překvapit. No ale mýlil jsem se.  Tenhle díl mi vyrazil dech.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Výměna Grindelwalda byla otřesná. Už jen kvůli tomu, že tahaj nějaké trapné scény zhrzené manželky do práce a doplatí na to celý film. Tím nechci říct, že by Mads Mikkelsen byl hroznej. To určitě ne. Ale je prostě jinej. Kdyby aspoň udělali stejný vzhled Grindelwalda, tak si řeknu dobrý. Ale tady se s tím očividně nikdo netrápil. Tím šla kvalita níže.

Papežův vymítač (2023)

Nečekal jsem, že to dokoukám do konce a neusnu. Neusnul jsem. Docela mě to bavilo a líbilo se mi to. Russell Crowe je pro mě neobvyklý v takové roli, ale hodil se tam. Nepochyboval jsem o něm a v závěru jsem byl překvapený. Super.

Ahsoka (2023) (seriál)

Za mě určitě povedený seriál. Já nemám co vytknout. To, že se nepovedly tolik episody neznamená, že se nepovedly i seriály. Pro mě jsou Mandalorian, Bobba Fett, Obi-Wan, Andor a i Ahsoka příjemným rozšířením vesmíru Star Wars. Určitě jsou Dave Filoni a Jon Favreau na správném místě, kdo by se měl a má se starat o rozšíření SW. Díky za to.

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

To je zase blitek tady. Samej profík a superkritik a odborník přes Star Wars. Že vůbec na to čumíte, když víte, že to stojí a bude stát za hovno. Že radši nepíšete ty svoje sračkoidní komentáře k lepším debilovinám. Ale co se vlastně divím tady na ČSFD. Když si tu kvantum čuráčků a kund chrochtá na takovými píčovinami jako je Most, plný buzen a cigánů. Tak co se dá čekat. Jeden by si řekl, že tihle debilové se budou věnovat svým zbuznělým a cigánským seriálům a nakonec hovno. Nakonec to tu je jedna kunda vedle druhý. Škoda, že před vypuštěním komentářů se nedělá nějaký psychotest. Protože to by kokotům zde praskl dozajista čurák ve švu, když by přišli na to, že se sem nemůžou vypsat ze svých bezcenných hoven.

Ahsoka - Část 7: Sny a šílenství (2023) (epizoda)

Strašně moc se mi líbí to propojení seriálů a filmových episod. Lahodí mi ten styl, starých klasických Star Wars. A co samozřejmě také nezklamalo. Když celá jednotka strormtrooperů prostě nedokáže zlikvidovat  protivníka :D To je prostě také stará klasika. Ale co už. To jsme u Star Wars už za ty roky zvyklí. Proto více nechápu reakce některých zdejších. S čím vlastně jdete koukat na Star Wars? Však tohle je od nepaměti stejné, frčí na tom půl světa a vy se teď hrozně divíte, že vlastně hlavní hrdinové se z toho obklíčení dostanou. No to je ale novina co? Už to dělal Luke Skywalker v 77 roce a byli jste z toho odvaření a teď máte hemzy. Pravděpodobně byste to udělali celé lépe co? Samej kritik tady a odborník přes scénáře a režii. Tak si pusťte třeba ordinačku. Tohle přenechte těm, co mají pochopení pro tenhle žánr a jsou ve svém nebi.

Mortal Kombat: DeathRight (2023)

Musím uznat. že jsme čekal, že to bude horší. Ale nakonec jsem byl mile překvapen. Je vidět, že je to amatérské. Ale ty boje nebyly zlé a koneckonců ani efekty.  Za mě palec nahoru. Film naleznete ZDE

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

Tak a je zpět. Dědic Impéria. Z Thrawna jde respekt. Tak jako v kresleném Rebels, tak i zde působí jako velký vůdce.

Hindenburg (1975)

A zase ti arogantní nacisti noo. Co si to vůbec mysleli že?

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Je vidět, že tohle režíroval sám Dave Filoni. Dědic Star Wars. Protože tohle bylo neskutečné. Naposledy jsem tenhle pocit zažil na konci Star Wars Rebels. Cesta do předaleké galaxie, do absolutního neznáma.