• Krátkometrážní
  • Romantický

On je fakt boží! (2008)

celý film som rozmýšľala, že celkom normálny romanťák... no 2.triedny... ale ten koniec? naozaj som musela zadržiavať zvracanie... aaaale celkovo dobrá hudba +-

A proč já? (2005)

vety typu : "budeš moje dievča?" .. "moja najlepšia kamarátka mi zakázala chodiť s rockovými hviezdami".... júúúj tak to fakt nemusím ..

Sugar Rush (2005) (seriál)

celkom dobré, drogy, sex, striedajúce sa s dobrou hudbou(nemyslím tú na party a v kluboch).. podľa mňa druhá séria lepšia ako prvá, aspoň sa tam niečo dialo, nie ako v prvej, keď šlo len o to, že Kim zbožňuje Cukor a nemôže ju mať.. v druhej už aj tá obojstranná láska

Pošli to dál (2000)

Asi dvakrát som si pri tom filme fajne poplakala :) podľa mňa veľmi pekný príbeh... . .. hodnotím asi vlastne len pocity, ktoré vo mne zanechal.. niekedy dávno

Karamazovi (2008)

Starý príbeh podaný vo veľmi originálnom spracovaní. Keď som odchádzala z kina, chcela som ísť do divadla, lebo vynikajúce herecké výkony, ktoré ma úplne dostali sa nedajú opísať.

Harvie Krumpet (2003)

Máloktorý film pozerám viackrát... tento som videla 3x za sebou a ešte sa na neho určite chystám.. možno aj preto, že nezaberie veľa času, ale hlavne preto, že sa jedná o smutný životný príbeh vykreslený optimisticky s nadhľadom. Milé detaily ako Kniha Faktov, samotné fakty, liečebné metódy, a iné životné pravdy .. Carpe diem!!!

Drtič kostí (2009)

Hlúpy film, dosť bizarný nápad, ale celkom dobré spracovanie. No celkom som sa bavila, možno to bolo aj atmosférou v plnom kine(aero naslepo), asi určite, lebo inak by som si určite také niečo nepozrela. Ruský vozíčkar a Bratislava (alá Hostel) nemali chybu.

Mamut (2009)

pekný film, nie celkom neobyčajný nápad, ale dobré spracovanie

Californication (2007) (seriál)

seriál som začala pozerať asi pred dvoma rokmi, pozrela som jednu sériu a veľmi ma neoslovil, príliš sexu a zlých vecí. Neviem, čo sa od vtedy vo mne zmenilo, ale zistila som, že sa teší veľkej popularite a dala som mu druhú šancu. Pozrela som za pár dní tri série a s napätím čakám na ďalšie diely