• Krátkometrážní
  • Romantický

Divoké historky (2014)

Jeden z najlepších filmov, ktoré som v poslednej dobe videla, temperamentno bláznivé príbehy, nevšedné historky s nepredvídateľným koncom.

Diktátor (2012)

4 hviezdy.. len kvôli tomu poslednému príhovoru..

Underground (1995)

šialený film, e n e r g i c k á hudba.. a zváštne prezvlášny dej.. ale čo by sme čakali proste K U S T U R I C A

Vrtěti ženou (2011)

milé, vtipné, romantické, na jeden dych :)

Zamilovaní (2011)

najviac z toho filmu mi vadí: Ktorá žena by od dvoch rôznych mužov dostala stoličku??? WTF?? .. okrem iného .. veľa vecí by som na tom zmenila, ale celkový dojem sa mi páčil, lebo som nevedela, ako to dopadne.. teda myslela som si stále, že budú spolu, ale bolo to pekne zamotanéé 1:30 trvajúca UK telenovela.... no ani na konci som sa nedozvedela, ako to dopadlo... fak oooff (britský prízvuk)..hééj, veď mne sa to páčilo, ale veď to dopadlo na domyslenie... no ale 4 hviezdičky za nepredvídateľnosť a spracovanie.. musím povedať, že som čakala psychopatku alebo psychopata.. a to sa neudialo, a nemôžem povedať, že ma to nudilo, ale miestami som si myslela, že hej,.. to zase ten dej-nedej, a neočakávanô ma lákalo..

Bludičky (2010) (TV film)

Dobrý námet, zlé prevedenie.. až veľmi zlé prevedenie..

Neklid (2011)

nehovorím, že je to nová téma, ale pekné spracovanie, sympatickí hlavní hrdinovia, hudba, kulisy a kostýmy. jedno malé zaváhanie, aby spĺňalo prvky romantickej komédie si mohli odpustiť a vsadiť tam nejaký iný pekný moment.. ale potešilo..