Kurs sebeovládání (2003)

Dalo se z toho dostat i víc, ale na jedno shlédnutí to určitě pobaví. Nicholson to vtom to případě velice zachraňuje. Proto 60%.

Vodonoš (1998)

Já se bavil. Přihlouplá komedie, ale pro fanouška amerického fotbalu docela zábavná.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Já se bavil nevím jak ostatní. Problém je jen v českým dabingu, který byl fakt otřesný. Paul je dobře udělanej a má spoustu hlášek. Dvojce Pegg a Frost ho skvěle doplnili. Velice slušný rodinný film.

Soumrak mrtvých (2004)

Zombie filmy nemám moc v oblibě, ale tento kousek hlavně díky skvělý dvojici Pegga a Frosta mě chytil a dokoukal jsem ho do konce. Tito dva umí vždy udělat z filmu koukatelnou věc i bez kvalitního scénáře.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Nesnášel jsem to jako malej a nesnaším to ani teď. Díky bohu, že už to nedávají a snad už nikdy dávat nebudou.

Forrest Gump (1994)

Po všech směrech dokonalý film. Tom Hanks umí "troubu" zahrát parádně. Příběh je veselý, dojemný, smutný a každého chytne za srdce. Bylo to kvalitní pokoukání a vždy si rád tento kousek shlédnu znovu. ***** a nelze jinak.

Nedotknutelní (2011)

Výborný film, který mě svým dějem upoutal a dojal jako už dlouho žádný. O francouzských filmech toho moc nevím a taky jsem jich moc neviděl, ale tento film mě opravdu pobavil a dojal. Děkuji za takové filmy a doufám, že se podobných kousků objeví více. Jinak pět hvězd je jasná volba.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Ať si říká kdo chce co chce, ale podle mě je to nejlepší film od Camerona. Na tu dobu neskutečný vizuální efekty. Záporák je taky skvěle obsazen a Arnie si drží svůj standard a kamennou tvář. I v této době člověka doslova dostane svoji propracovanosti. Škoda jen, že se u dvojky neskončilo, ale to už je pouze můj názor. Jinak dvojka jasných pět hvězd.

Pelíšky (1999)

Z českých lesů a hájů jeden z nejlepších filmů. Skvělý výběr herců. Donutil, Polívka a Jiří Kodet této komedii dodávají neskutečnou dávku zábavy. Hlášek je tam nespočítaně a kdykoliv tuto komedii dávají v televizi, nikdy nemohu přepnout. Nemůžu jinak než pět hvězd.