Šéfové na zabití (2011)

Tři životy přátel, kteří na jejich neštěstí, ale naší velké radosti, byly určeny pro práci zabití svých šéfů. Kevin Spacey jako nebezpečný šéf je perfektní role pro něj. Jennifer Aniston by měla hrát sexistického šéfa častěji. Colin Farrell k nepoznání. A Jamie Fox, ten byl zatraceně zábavný, jako drsný gangster. Konec nebyl překvapením, ale komedie byla snad non-stop! Pro mě určitě nejzábavnější film pro rok 2011.

Zkažená úča (2011)

Asi tak, žádná sláva. Charakter Diaz: drzá, líná .... učitelka jako ona by byla vyhozena hned po prvním týdnu. Stále jsem čekal na nějaké komediální momenty, ale takřka žádné nepřišli.

Bez soucitu (2010)

Tady se asi střílelo slepými ....

Týden bez závazků (2011)

Tohle má byt komedie? Ani jednou jsem se nezasmál, nepousmál, neušklíbl. Sexuální poznámky a pokusy o vtip, světe div se , ale ty už taky známe. Snaha byla, snad příště.

Osudový dotek (2004)

Zkrátka a dobře, je to pro mě dokonalý film. Tahání vás do světa nekonečných možností, poukazuje jak změna minulosti ovlivní jeho i ostatní kolem něj, tím se snaží o změnu budoucnosti, která kolikrát nedopadla podle jeho představ. Ashton Kutcher odvedl překvapivě velmi dobrou práci. Velice působivý film !

RocknRolla (2008)

Viděl jsem to poprvé pobavil jsem se skvěle. Viděl jsem to po druhé, po třetí, pobavil jsem se ještě více. Prvních patnáct až dvacet minut je možná trochu matoucích, ale postupně jsem se do toho dostával a užil jsem to náramně. Nutno také dodat, že soundtrack, který film po celou dobu doprovázel, neměl chybu. Navíc mě hodně potěšilo celkové obsazení herců ...

Vyměřený čas (2011)

Základní myšlenka filmu je perfektní. Tento film byl plný akce a napětí. Porovnání času s penězi, je velice kreativní, v kombinaci s překvapivě dobrými hereckými výkony Justina a Amandy, tak tenhle film rozhodně stojí za shlédnutí

Neznámý (2011)

Neměl jsem ponětí, jak se tento film byl dopadne. A v době, kdy to bylo přes všechno začalo dávat smysl, tak opět nějaká záhada, komplikace. Udrží vás to až dokonce čekat, jak to vlastně bude ...

Pozemšťan (2007)

Film celou dobu je znázorněn v jednolůžkovém pokoji žádná akce, nic, co typický film většinou přináší. Nicméně se převine k vynikajícímu příběhu, který vyvolává řadu otázek. Otázky, které se týkají všeho a co vnímáme. Nebo jestli to vnímáme jako pravdu nebo fikci. A nechá nás přemýšlet o novém smyslu reality. Tenhle film mě naprosto dostal!

Jsem číslo čtyři (2011)

Začíná to v pořádku a pohybuje se to také docela dobře. Nic méně byla škoda, že Timothy Olyphant byl málo vidět a jeho výkon se mi jevil velmi dobře. Speciální efekty slušně provedené, totéž platí pro akční sekvence.Hodně lidí mi říkalo, že pokud jsem si přečetl knihu, tak budu zklamán, jenže já knihu nečetl či-li na mě film jako celek nezapůsbil špatně. Slabší 3*.