Pod rouškou noci (2016)

Celej film slusnej, regulernich 3.8 hvezdy (cca 75%) :) Ale tech poslednich deset minut to uplne pos* v jakesi snaze po moralnim ponauceni? WTF?! Kdyby jeste umrel "on", bylo by to ok, sice trosku jako vykradena hra Mafia, ale ok. A tak to bohuzel nebylo, misto toho umrela "ona" a namisto dustojneho zakonceni se to zvrtlo v kazani, fuj.

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

Hranice mezi zoufalstvim a dusevni nemoci muze byt tenka. Taylorku nemam rad, asi jsem jediny, kdo vidi ze hraje stale to samy, ...protoze to nehraje. Zahrano perfektne, dokonce i cesky dabing na excelentni urovni. Neznam predlohu, kdybych mel hadat, tak je to podle divadelni hry: minimum postav, hodne "hrani" a dramaticky pribeh o nicem.

Podezření (1941)

Bylo to napinave az do konce. Ale je znat, ze nejsem Lina.. ja kdyz vidim ze Johnnie-mu clovek nemuze verit ani slovo, tak bych mu neveril ani to, ze neni vrah...

Nerve: Hra o život (2016)

Vetsina filmu za 70%, rozumne natocene, pomerne napinave. Ale ten zaver stal za pendrek, horsi hacker byl snad uz jen Hugh Jackman ve Swordfishi :-(

Ben Hur (2016) odpad!

Po dlouhe dobe mam opet chut dat zaporne hodnoceni, tentokrat alespon -2 hvezdy. Takovouhle stupiditu jsem opravdu necekal, ani od filmu teto ketegorie.

Kauza CIA (2006)

70%, dobre zpracovane, ciste, bez vyraznych chyb. Jen to nejak nemelo stavu, asi tim ze to bylo zbytecne dlouhe. Kdyby se to sestrihalo na 110min s vynechanim tech prazdnejsich pasazi, tak se to bez problemu dostane na 75%. Kdo reziroval jsem se dozvedel az ze zaverecnych titulku, nevidel jsem tam chyby, tak jsem tvurce nehledal. Joe Pesci vypadal strasne stare, poznal jsem jej pouze po hlase..

U-Turn (1997) odpad!

Odpornej a stupidni film, nenavidim Stone-a, uz ho prosim utratte. Takovou debilitu clovek ovpravdu nevidi kazdy den, uz po 10 minutach jsem se modlil aby to brzo skoncilo ale ta sra*ka ma pres 2 hodiny...