Yellowstone - Rozbřesk (2018) (epizoda)

Mně osobně pilot moc nenavnadil, nicméně dám seriálu ještě šanci, když jsou z něj zejména amíci tak nadšení...

Kulový blesk (1978)

"Kolik máš hodin? -Osm - A už si někdy dostal v osm přes držku?" Napodruhé zvyšuju o hvězdu, protože ono to už poprvé byly silné 4 hvězdy. Skvělé hlášky, z nichž mnohé zlidověly, geniální charaktery zahrané s bravurou, skvěle vypointované vtipy a gagy, vynikající klasika.

Čtyři pokoje (1995)

První 2 pokojové story takové solidně natočené nic moc, ale "Misbehavers" mě pobavili a závěrečná sázka i přes plno typických Tarantinovských keců na začátku nakonec taky. Takže 70%.

Rocky III (1982)

Když potřebuju namotivovat, Rocky je ten pravý - ať je to jednička, trojka nebo čtyřka. Skvěle natočeno. Příběh sice není nejoriginálnější a nejzajímavější, nějaké zvraty nečekejte, ale má to emoce a vždy mě to nakopne. A to už jsem viděl tolikrát... Vždycky jednou za pár let si dám celý "Rockyho kolečko" a vždycky mi to zvedne náladu.

Blb a blbec (1994)

Tohle se tedy nepovedlo vůbec.

Policajt v Hongkongu (1975)

Špatný scénář ani charizma Buda Spencera nespasí. Nebýt jeho (a Kaputa, který zde má ale bohužel jen malinko prostoru) a opět výborné hudby bratrů Angelisů brnkající na tu správnou nostalgickou strunu, ani na ty průměrné tři hvězdy by to nebylo.

Finch (2021)

Měl jsem podezření, že to asi bude nuda - starý samotář, robot a pes v postapokalyptickém světě. Bohužel se potvrdilo. Tom Hanks může být sebelepší herec, ale slabý "příběh" nezachránil.

Poslední noc v Soho (2021)

Edgar Wright umí + pro slečnu Thomasin McKenzie mám už nějakou dobu slabost = film, který mě bavil a pastva pro oči.