Prvních 100 - Watch the Thrones (2016) (epizoda) odpad!

Za linku s Pikem totálni odpad. To už scénář mohlo napsat dítě a dávalo by to víc smysl a mělo to více podkladů. Lexa sice drží díl aspoň koukatelnej.. Ale co je moc, to je moc.

Drive Angry (2011)

tri hvezdicky za pekne vypadajici Amber a hlavne za williema fichtnera (jeho postava je jednoznacne to nejlepsi co se v drive angry da nalezt a pokud by mel byt film ciste jen o tehle postave, taky bych se nedockave tesil). bez nej bych se na tenhle film ani nedodival a nahodil tomu maximalne 2 hvezdy, spis 1.

Resident Evil: Afterlife (2010)

od filmu tohodle typu necekam zadny zazraky. v podstate jediny co bych od takoveho filmu rad dostal je aspon slusna podivana. jenze si nemuzu pomoct, tohle bylo silene jak dejove, tak po logicke strance a bohuzel po vizualni strance velike zklamani. proste nic. hodnoceni nedavam nizsi protoze jsem se na afterlife dodival. ale je pravda, ze to jen diky tomu, ze sem celou dobu cekal ze tam neco bude. proste cokoliv. nebylo

Sucker Punch (2011)

Nemuzu si pomoct, ale Snyder mi proste sedi. Vizualne se mi jeho filmy libi. Ve vetsine pripadu maji i vyborne zvolenou hudbu a hlavne nejsou tuctove. Tomuhle filmu davam pet diky trem vecem, ktery nejde nevypichnout - atmosfericky zacatek, bezchybny drak a babydoll ;)

Neznámý (2011)

Tenhle film spada presne do kategorie, ktery mam rad - thriller s dobrou zapletkou a nejakou tou akci, ktere sice nemusi byt uplne moc, ale je perfektne zpracovana. To ze nekdo zjistil co a jak se ve filmu deje beru jako ciste chvastani, pac konecny zvrat byl necitelny. Liam klasicky vyborne zvladnuty a obecne v danem zanru povedeny kousek. Par nelogicnosti se sice najde, ovsem v prubehu skoro dvou hodin filmu zaniknou a rozhodne nerusi.

Proposition (2005)

Takovy zvlastni western. zvladl sem se divat na cely, jeho atmosfera me upoutala, sympatie v momentech rozhodovani se a zlomovych okamzicich, kdy hlavni postavy jednaji kolikrat zvlastne. tak ze by si clovek rekl nerealne.. ale to prave proto, ze se neumi vzit do jejich situace. a prave proto mam rad takove momenty, kdyz sou dobre ztvarnene. a v tomhle filmu sou dve takove postavy - kapitan a jeden z bratru, charlie. jenze kdyz film skoncil, rikal sem si .. hmm.. zajimavy, ale jak dlouho si zapamatuju jmena ostatnich postav?

Na vlásku (2010)

pohadka jak ma byt. dojemna svoji krasou, vtipna svym humorem, a lehka tim jak je v pohadce preci vse pekne. posledni dobou zjistuju, ze uz jen animaky umi neco takoveho vyobrazit. kdyz tento snimek vezmu jako klasickou pohadku, tak te kategorii u me vladne.

Volání o pomoc (2007)

Konecne film kde Adam Sandler ukazal svym kritikum ze hrat umi. Predvedl to presne v takove forme, kdy sedite, divate se na obrazovku a verite vsemu co se na ni deje. Naprosto krasne vyobrazena tragedie jednoho cloveka se zacvaknutim 11.9. do deje zcela odlisnym stylem nez v jinych snimcich, kde musim zkonstatovat, ze tohle bylo nejpovedenejsi ztvarneni.

Malý Velký Bojovník (2010)

Pro me jeden z prijemnejsich Chanovych filmu. Nejedna se o jeho typicky ztresteny humor (coz osobne moc nemusim), ale o takovou akoratni davku normalniho pobaveni, jeho postava vycuraneho farmare je sympaticka a citace otce, obycejneho cloveka, jsou casto mnohem pusobivejsi nez citaty slavnych. Dej sice neni nijak svetoborny (obycejny vojak po bitve zajme nepratelskeho generala a snazi se jej odvest do sve provincie, kde za nej chce ziskat odmenu), ale zpracovani takhle jednoducheho deje se kazdopadne Chanovi povedlo.

Mentalista (2008) (seriál)

uzivam si kazdy dil. Baker vytvari takove kreace na scene, az je tezke neobdivovat jeho hracickovost a detinsky usmev. vyborny vyber herce do role.