Cesta do středu Země (2008) (TV film)

Cestě do středu Země je sám o sobě velmi dobrý a poutavý příběh, ale takovéto filmové provedení je otřesné!!

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Druhý díl, ani ten u mě však nezklidil příliš velký úspěch. Příběh moc nepobaví, ale ústřední dvojice to opět zachránila svými výkony..

Hlava rodiny (1991)

Když se člověk nudí, je schopný se podívat na cokoliv a nakonec to nebyla taková hrůza, jak jsem očekávala. Steve Martin a Diane Keaton film zachránili.

Mezi mužem a ženou (2005)

Přijatelné a chvílemi i vtipné drama, které určitě stojí za pozornost. Ukázka rozdílného pohledu muže a ženy byla zajímavá - ale díky tomu mi přišlo, že příběh šel velkým obloukem mimo a nepůsobil tak, jak bylo zřejmě zamýšleno. Helena Bonham Carter a Aaron Eckhart byla skutečně výtečná dvojice!

Můj brácha má prima bráchu (1975)

Jeden z českých (i docela dobrých) filmů, který lze (alespoň jednou) pozřít a nemít potřebu si vyškrábat oči..

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Demi Lovato (Mitchie) zde ukazuje přesný americký úsměv, který vyzařoval takovou falešnost, že jsem měla chuť jí ty zuby vyrazit, je to taková mladší a tmavovlasá verze Hilary Duff (jako by snad jedna nestačila!) a Joe Jonas (Shane) je zase tak odporně.. hm (řeknu to slušně).. odpuzující a nesympatický.. A tři muzikály ze střední snad nestačily? Příběh typicky nudný, neoriginální a otravný.. Kdybych se někdy příště nudila, radši si zabodnu hřebíky do očí..

Katka (2009)

Podle jednoho dokumentu, po těch několika málo minutách z života jednoho člověka, co je závislý na drogách, je těžké dát dohromady, co si myslet o Katce (a to jsem shlédla i předchozí Katka - v pasti). Na jednu stranu člověk vidí jen samé výmluvy, že hned dalším dnem přestane brát drogy a začne hledat práci nebo v tomto případě se Helena Třeštíková snažila i Katku dovést k tomu, aby se začla starat o svoje dítě - neúspěšně, což od začátku toho dokumentu je jasné, kam to celé spěje a čí vinou se hrabe ve sračkách a světě drog (vlastní vinou). Hodním 70% jelikož je tu ,,krásná" ukázka toho, jak lehko se člověk dostane do sraček, jak lehko si člověk hledá výmluvy proto, aby v těch sračkách zůstal a také proto, že je to perfektní ukázka reality.. Je to smutná realita, ale tihle lidé si lítost nezaslouží, obzvlášť ti, co si ani nenechají pomoct..

Prsten věčného světla (2002) (TV film)

Žádný zázrak to není, příběh vcelku o ničem, ale Mischa Barton a Jared Padalecki byli dobří.

Andělská tvář (2001)

Příběh nebyl špatný, ale chyběla tomu ta správná špetka napětí a plné pozornosti diváka. Takže mé hodnocení je především za Jiřího Pomeje - postava podle mého gusta! A Filip Blažek taky předvedl dobrý herecký výkon a překvapil mě tím zvratem z dobráka na takovýho netvora.

Instinkt (1999)

Už samotný výkon Anthony Hopkinse je dechberoucí. Nápad na film je originální a mě to bavilo. Taky bych nejradši utekla z civilizace, už občasná úzkost z lidí a davů mi bohatě stačí. Žít někde odříznutá od ohavné, špinavé a ničivé civilizace a klidně mezi opicemi by byla hodně osvěžující, ale bez sprchy a toaletního papíru bych se asi neobešla..