Hranice času (2008) (TV film)

Fascinující a mnohdy až dechberoucí záběry..

Můj auťák Brouk (2005) odpad!

S velkým přemáháním jsem to dokoukala. Jsem na sebe hrdá, byla to nuda a otrava zároveň!

Co ta holka chce (2003)

Ach Coline, do jakých filmů se necháváš uvrtat? Tak ta hvězda je celá tvoje..

JAG (1995) (seriál) odpad!

Chtěla bych být kyklop, aby to vydloubávání očí bylo rychlejší!

Jake a Tlusťoch (1987) (seriál) odpad!

Až umřu a dostanu se do seriálového pekla, tohle tam určitě bude! Brrr..

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Utrpení první kategorie! Nedokážu ani říct, co je horší - hudba, děj nebo to příšerné obsazení? Ne, nejhorší na tom je, že dávají 4 díly denně (2 nové a 2 díly opakují z předchozího dne)! UPOZORNĚNÍ: při sledování hrozí mozková mrtvice! Jako forma mučení by to bylo skutečně vynikající..

Běsnící peklo (2008) (TV film)

Běsnící peklo to skutečně vystihuje - aspoň pro ty hasiče, záchranáře a dobrovolníky a obzvlášť pro ty, co jsou někde v ohni a nemohou ven. Já teda osobně si zažila oheň jen v kuchyni (a to mi bylo asi 15 - 16 let) a ten pocit paniky a strachu se skutečně nedá popsat. Ale tady to člověk bere jako divák a mně to teda nepřišlo jako běsnící peklo, ale spíš jako běsnící oheň, kdy hlavní hrdinka všechno zachrání, takové ,,typicky typické", co divákům leze na nervy a kort v béčkových filmech. A někdy bych chtěla vidět, jak banda záchranářů běží míli (za 11 minut) s 50 kg na zádech. To má ta výstroj fakt 50 kg?

Holky z Belfastu (2006)

Vypadá to jako obyčejný dokument, jako jeden z mnoha těch, které se zabývají pořád stejným tématem. Ale zdání klame! Katolíci a protestanti, dva odlišné světy, které žijí v jednom městě, tak blízko vedle sebe.. Jedinou překážou je Zeď, která prochází městěm a odděluje jejich světy. Mairéad a Christiane, hlavní představitelky a nedokážu říct, čí příběh mi přišel zajímavější.. Co všechno dokáže odporná politická moc a beznadějně zaslepený idealismus nebo hluboce zakořeněné předsudky? Tady to uvidíte..

Na vlásku (2010)

Krásná animace i hudba. Příběh byl pěkný, ale ta muzikální stránka mi to tam kazila. Písničky mi přišly zbytečné (kromě té, která patřila ke kouzlu jejích vlasů), a ani trochu nebyly výrazné, natož chytlavé - škoda, škoda! A nejlepší na filmu byl stejně kůň Maximus!