Ponížení (2002) (TV film)

Hodně smutné, ale byl to zajímavý příběh, nestačila jsem se u toho nudit nebo koukat na hodiny. Svěží a smutný příběh.

Chvění (1990)

Mám se smát nebo brečet?

Hon na myš (1997)

Čím víc se snažili být vtipní, tím víc mě to přestávalo bavit. Výběr hlavních herců pro mě bylo peklo, žádné charisma, zkrátka nepřesvědčivý otrapové..

Nezapomeň na mě (2010)

První co mě na začátku napadlo bylo: ,,Do p*dele, na co to koukám?" Pattinson jako rozervanec, co neustále kouří, pije a je úplně mimo - a přesně tato představa mi k němu sedí (i k tomu vzhledu). Emilie byla hodně velké překvapení, role přímo na míru. Ač byl příběh zajímavý, tak konec mi tam neseděl - ano jistě, byl to záměr, to chápu, ale nepřišlo mi to zrovna dvakrát vhodné. Pokud filmaři chtějí vydělat a hrát na city diváka, rozbrečet ho za každou cenu, tak prosím, využívat téma 11. září 2001 je akorát ubohé.. Ale ano, je to jejich americký film, tak si to můžou dovolit (byla to přece jejich tragédie) a o to horší mi to ještě příjde..

Záložní plán (2010)

Žádná sláva to rozhodně nebyla. Pár skvělých momentů pro zasmátí tam bylo, ale tím to tak končí. Jennifer Lopez mi tam absolutně neseděla a nedokázala jsem jí to ,,hraní" věřit, Alex O´Loughlin byl prostě divný.. A příběh taky za moc nestál..

Orphan (2009)

Hodně přeceňovaný horor, ale opravdu až příliš!!! A může mi někdo vysvětlit to v obsahu: ,,Orphan vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy." Copak nebyly dřív natočené psychologické thrillery, horory nebo drama, které působily (se snažili působit) tajemně či diváka přivést do stádia hrůzy? Ale ano, byly, tudíž vážně nevidim tady ty nové prvky, které by tomu dodaly o něco větší napětí nebo strach než u filmů starších (a lepších). Všechno bylo tak nechutně (ano, nechutně!) předvídatelné, že mě to postupně přestávalo bavit. (A sakra, i ten Krteček pro děti není předvídatelný jak tohle!) Nevidím tady nic zajímavého a strach s napětím mě obešly obloukem, bohužel. Esther (Isabelle Fuhrman) byla sice naprosto báječná, ale srala mě od první chvíle. A nalíčit 12 letou holčičku tak, aby vypadala na 30 let, no to se jim moc nepovedlo a taky ty její zuby, kdo má takové zuby ve 30 letech proboha? Teda snaha o detaily nic moc.. A jako klasicky na závěr vrah se objeví ještě xkrát po tom, co ho zraní či prakticky zabijí - to je taky všude! Ale největší plus na filmu byla Vera Farmiga, která předvedla úžasný herecký výkon! Nehorázně přeceňovaný horor a ještě detail k tomu konci obsahu - já na Esther zapomenu hned jak dopíšu komentář, a to s velkou radostí! Pro mě to byla velká ztráta času..

Souboj Titánů (2010)

Znám původní originál z roku 1981, ale dívala jsem se na film s tím, že to Leterrier pojal jinak a hlavně nově! Nebudu se tady hrabat v každém rozdílu, a jak je co jaká hrůza - ano, sice boj s Medúsou se mi v novém pojetí příliš nelíbil, ale nebudu tady odsuzovat celý film za těch pár věcí, co se mi nelíbily. Bylo to zkrátka nové, herecké složení bylo zajímavé, efekty se mi líbily (Hádes byl ze všech nejlepší) a nenudilo mě to. Ano, není to sice žádný blockbuster, není to přesně jako podle původní verze, tak se z toho třeba zjančete..

Machři (2010)

Na zahnání nudy je to dobré. Jen se mi nelíbilo, jak strašně moc se snažili diváka rozesmát těmi blbými vtipy, které jsme viděli snad už stokrát ve všech podobných (a někdy i lepších) filmech. Musím říct, že 102 minut bylo opravdu dlouhých..