Láska je slepá (2020) (pořad)

Tohle je takovej bizár, že se od toho nebudete moct odtrhnout!

Riverdale (2017) (seriál)

Je to přesně ten typ seriálu, co vás buď vůbec nenadchne, nebo si na něm vypěstujete závislost. Jako já. V každém díle se něco děje a seriál tak krásně plyne. Míjí se tu prvky psychologického dramatu a mysteriózního krimi, což mě fakt baví. Ze začátku děj působí jako klasickej teen seriál ze střední, ale nenechte se zmást. Co oceňuju je výběr herců, protože většina jsou fakt sympaťáci. Za mě velmi povedený!

Národní třída (2019)

Takovej ten rádoby drsnej film z pražskýho sídliště. Takovej jakoby supr film pro náctiletý kluky, kterým tohle bude připadat asi úplně v pořádku. Celý to byla celkem velká nuda, nejvíc mě asi bavila hudba. A to je na film hodně málo. A to mám Hynka ráda. Docela se mi ulevilo, že jsem na Národní třídu nešla do kina, protože bych pravděpodobně odcházela nas**ná.

A co třeba Adolf? (2018)

Konverzační filmy mě celkově moc baví a tady jsem se výborně pobavila. Jeden blbej vtípek a co všechno může způsobit. Navíc musím říct, že i herci jsou sympatičtí. Trošku jsem se bála němčiny, ale nakonec mi vůbec nevadila. Skvělá práce!

Cizinec (2020) (seriál)

Coben je jedním z mých oblíbených knižních autorů, na seriálové zpracování Cizince jsem se strašně těšila a jsem strašně ráda, že mě nezklamalo! Chválím výběr herců, tak nějak splnili moje očekávání. Navíc Richard Armitage je (aspoň pro mě) strašnej sympaťák. Celý to tak pěkně plynulo, ani jeden díl jsem se nenudila. Skvělá práce!

Podfukářky (2019)

Ale jó, na takovej ten sobotní večer, kdy víte, že se chcete dívat na něco nenáročnýho, u čeho nemusíte moc přemýšlet a sem tam se třeba i docela dobře zasmějete, je to asi ok. Navíc na Anne se fakt hezky kouká, takže co už.

UglyDolls (2019)

Asi chápu, co tím vším chtěl básník říct, nicméně se to asi úplně nepovedlo. Myšlenka dobrá, ale zpracování dost slabý.

To Kapitola 2 (2019)

Jako horor velká slabota, jako komedie celkem dobrá podívaná!

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

GE-NI-ÁL-NÍ! První série mě naprosto odrovnala a ty další v tom krásně pokračovaly. Absolutně dokonale promyšlená hra s divákem, kdy každej díl vyvolává v člověku pocit, že se prostě stane něco, co nebylo v plánu. Skvělý, skvělý, skvělý! Výborná podívaná od začátku až do konce. Díky La Casa De Papel jsem se zamilovala do španělštiny. A do Berlína!

Elita (2018) (seriál)

Jako asi to má celkem potenciál, ale herci jsou dost nesympatičtí. Hodně jsem sázela na Miguela Herrána, protože jako Rio v La Casa De Papel mě celkem bavil, ale tady prostě ne. Zato bych ale vyzdvihla Ester Expósito, protože roli "ledový královny" hraje velmi dobře. Zápletka docela zajímavá, ale trochu víc bych na to přitlačila, chvílema se to dost táhne. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Předpokládám, že velkou roli tu hraje i španělština, myslím si, že v angličtině by seriál nebyl tak dobře hodnocený.