• Reality-TV

Kouzelníci z Waverly - Film (2009) (TV film)

Musím přiznat, že se mi tenhle film líbil více, než seriál. Ale ráda se kouknu na obojí. Líbilo se mi, že to bylo v jednu chvíli tajemné a v druhou chvíli vtipné. Ale opravdu si nejsem jistá jestli by Alex nechala svého bratra tak dlouho v bažině a dělala si ještě k tomu srandu. Ale bylo to zábavné. Proto 4*

The Secret Life of the American Teenager (2008) (seriál)

No musím přiznat, že první díl mě nenatchnul. Ale když se člověk koukne i na další díly, tak je to celkem v pohodě. Zkuste se zamyslet jak by bylo vám, kdyby jste se dozvěděli, že jste těhotní. (no pouze holky samozřejmě) :D Asi by ste se taky neradovali kdyby jste to měli v patnácti. No je to prostě průměr ... 3*

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Já si zase myslím, že tohle hodnocení je doost malé. Má spousta fanoušku a 17%? Podle mě je tohle hodnocení způsobeno zaujatými lidmi, kteří na něho nadávají. A víte co? Pokud si myslíte, že je lakový nebo namyšlený, tak proč dal Japonsku 1 milion? Lidi ho nemají radí? To byste se divili kolik miliónů on má fanoušků! Pořád nula? Přes 40 písní, desítka videoklipů, 2 CD. Pořád nic? No tak to už jste teda vážně moc zaujatí. Jak už to tady v některých komentářích bylo - je to hvězda, tenhle dokument byl dobrý, jeho cesta ke slávě byla komplikovaná, ale nevzdal to. Tolik lidí by to vzdalo už jen za ty nadávky, že je gay, ale on ne. To už alespoň za tu 1* stačí! Ale tenhle dokument prostě má navíc.

Green Day: Awesome as Fuck (2011) (koncert)

Sice to nemá na koncert z roku 2005 Bullet in Bible, ale byl to tež nářez.. Výbornééé!

Green Day: Kulka v bibli (2005) (koncert)

Kdo nemá rád tuhle skupinu tak at se na to nekouká, jelikož na taková nářez nejsou připraveni. A_FISH - ty si spadl z Marsu? Eva a Vašek pro puberťáky? Děláš si ze mě srandu? Ty nejsi normální člověk.

Megamysl (2010)

Tak to je film jak se patří. Toho dle malého modrého mužíčka si hned zamilujete. Vtipné, originální, pro děti i dospělé. Prostě skvělý film pro ty co mají rádí humor.

Yes Man (2008)

Opravdu skvělá komedie. Jim Carrey má na kontu opět vtipný a u mnohých lidí oblíbený film. Nejlepší hláška byla o redbullu. U toho jsem se vážně zasmála.. :)

Sex ve městě 2 (2010)

Zklamalo mě to. První díl byl dost dobrý a a druhý se mi zdál na stejný brdo. Carrie opět řešila problémy s „božským“. Nedivím se, že to má tak malé hodnocení. Jde vidět, že většina se shodne, že to byl podprůměrnější film než první díl. Seriál a film – je to hodně rozlišné. Proto dvě hvězdičky.

Znovu 17 (2009)

Podle mě tento film odradí většinu lidí jen proto, že tam hraje milášek Troy z HSM. Ale to by udělali velikou chybu, kdyby se na toto nekoukli. Tohle je skvělý film, hrajou tam výborní herci. Zac Efron a Matthew Perry jsou opravdu dobří herci. A tuto komedii ztvárnili opravu skvěle. Komedie to je na 100%. Pořád nechápu jak Zac mohl sníst ten sendvič s těma různými věcmi.. to byla vážně... zajmavé.