• Reality-TV

Rychle a zběsile 5 (2011)

Že je tohle nejlepší díl, to už psát ani nemusím. Po celý film jsem měla pocit jako bych tam byla s nimi. Film, který by měl tak dobře promyšlený každý záběr, každý detail jsem naposled viděla už dávno. Akce, humor, napětí - to vše v tomto filmu je. Chtěla bych napsat nějaký zápor, ale jelikož jsem se právě dokoukala a jsem plná emocí, tak mě teď nic nenapadá a snad ani nenapadne. Ten trik se štěnicí byl dobrý a vážně jsem nečekala, že na to příjdou, ale zas na druhou stranu.. jsou to FBI, že? Ztráty na životech byly velké, ale bez toho by to nebyl správný film. Vin Diesel byl skvělý a rvačka mezi nim a Dwaynem byla vážně neuvěřitelná. Strašně jsem si zamilovala herce Paula Walkera a Jordanu Brewster, vážně jsem jim přála, aby jim to všechno vyšlo a u tohodle páru jsem chtěla mít šťastný konec a povedlo se. A nakonec ten trezor. Vidět ho, jak ho táhnou dvě auto po celém Riu bylo skvělé. Dobrý plán, že i nás dokázal oblafnout. Film jak má být, získal si mě - 95%.

Šťastný Nový rok (2011)

Pěkné, ale zbytečné dlouhé. Nakonec se to zdá jako fajn film, ale jelikož se na to koukám na jaře, tak jsme to tolik s nimi neprožívala, ale ten kdo se na to koukal o Vánocích tak z tohoto filmu musel mít dobrý pocit. Některé příběhy se mi zdály zbytečné, a proto to bylo i dlouhé, ale i přes to to nebylo tak zlé. Nejvíce mě překvapil konec, a jelikož jsem teenager, tak mě hodně zajímal příběh Hailey a Setha, protože konec jejich příběhu neměl chybu, ale jak už jsem psala - vážně na jaře nemám chuť na sníh. Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale po tomto konci dám čtyři, protože to bylo plné emocí, lásky a hlavně překvapující.

Nešika (2011) (seriál)

Velmi mile mě to překvapilo, jelikož mě moc MTV seriály nikdy moc nezaujaly. Ale jsem ráda, že jsem tento seriál hned nezavrhla a koukla na něj. A nelituji. Pro někoho to bude veliká blbost, ale pro někoho fajn seriál. Já patřím k těm, co na seriál má kladný názor. I když Ashley nevypadá jako 15- ti letá puberťačka (a tohle mě velice vadí), tak se to dá přehlídnout, ale mě to prostě problém dělá, protože podle mě na 15 nevypadá a tohle mi nikdo nevymluví. 1. série byla fajn, dobře provedené, spousta zápletek, které byly prostě pravé zamotané malé příběhy. Tahle malá (nevypadající) 15- ti letá outsiderka je pro vážně dobrá oddychovka, ale kdo nemá rád středoškolský americký život, tak to prostě pro něho není, ale to nevadí, nebudu jako oni.

Hunger Games (2012)

Hunger Games mě mile překvapily. Jsem jeden ze šťastlivců co četli i knihu a musím přiznat, že to nebylo nejhorší, ba naopak. Myslím si, že se jim to velice povedlo, šli pěkně podle knihy, i když tam některé scény prostě chyběly, a myslím si, že někteří lidé to hned nepochopí. Peeta se mi ze začátku zdál, že tam vůbec nezapadá, ale ke konci bych ho už asi neměnila. Hurikán se tam naprosto nehodil, za tím si prostě stojím. Katniss se naopak krásně povedla. Výborná herečka, velice mě překvapila svým hereckým uměním a byla to prostě ta pravá Katniss, jaká je v knize. Čtyři hvězdičky dávám proto, že děj byl dobrý, Katniss taky a ke konci i Peeta nebyl k zahození, ale ostatní herci mi prostě nesedli a děj, kdo nečetl knihu, ztrácí se. Jak už jsem říkala, jsem jedna z těch, co knihu četli a vím, co kde chybělo, ale to vůbec nevadí. Mile mě to překvapilo, ale popravdě se na druhý díl netěším. Totiž ten, to úplně zkazí.

3 Minutes (2011)

I když ty světelné meče byly asi už moc, tak se mi ten námět vážně hodně líbil.

Poslední píseň (2010)

Ten, kdo není zaujatý vůči Disney, Cyrus, tak si tenhle film užije. Tolik emocí pouze v jednom filmu. Je to úžasné. Ovšem ne tak úžasné, jak povídám. Má to své mouchy, ale to se dá lehce přehlídnout, protože samostatný děj, příběh, který Miley prochází je krásný a čistý. Konec je smutný, ale zároveň i něco co se ve vás pohne a všimnete si, že to zas tak zlé nebylo a mělo to celkem i pěkný konec. Prostě pro oddychnutí úplně ideální.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Tahle reality je opravdu zajímavá. Celý dům za.. několik dní, to je neuvěřitelné, ale kdybych se v tom chtěla šťourat, tak by mě opravdu zajímalo, co by ten dřevěný dům dělal, kdyby tam byla vážně, vážně obří vichřice. Ten dům, by už nebyl.. dům :D

Úžasňákovi (2004)

Tahle rodinka má o zábavu postaráno a my u televizních obrazovek taky. U tohoto filmu se nudit nebudete a kdo jo, tak neví co je dobré a zábavné. :)

The Glee Project (2011) (pořad)

Po prvním díle 3. série jsem si myslela, že znám vítězku, ale nebylo to tak. Taková oddychovka v létě, kdy není Glee, je to dobré. Takže, kdo má rád hudbu, glee, gleeky - je to pro něho jako stvořené :)

Glee (2009) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. 1. série, byla vážně dobrá, ale nevím proč, ale zdála se mi lepší 2. série. Pro někoho je tohle nepochopitelné, ale je to takto. 3. série je propadák, to ano, ale pořád věřím v to, že nějak Murphy vyřeší, i když to vypadá vážně dost bledě. 5* si to, ale pořád zaslouží, aspoň za tu 1. a 2. sérii. Říkejte si co chcete, ale tohle pro mě bude hodně dobrý seriál, v dobrém i ve zlém. Glee můžu snad doporučit jen těm, co mají rádi hudbu, ale musím se na to taky koukat s nadhledem. Spousta věcí by se asi v reálu nestala, ale v tom je to kouzlo, nikdy nevíte čím vás Glee club překvapí. Nechte je, aby vám vnikli do života a udělali z něho o něco příjemnější den.