Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Extrémne návyková droga menom Charlie Sheen ma dokáže vždy pobaviť. Vtipné a komické situácie ,ktoré su zároveň náhodným a najlepším riešením väčšiny problémov opilca a sexuálneho maniaka v stredných rokoch , kvôli ktorým sa cíti ukrivdený jeho brat Elen ako ten najviac nahnevaný človek na zemi. Naopak jeho syn má na všetko jeden liek a to je jedlo , potom to celé poriadi Berta a o zábavu je postarané. Negatívum sledovania všetkých častí je že sa zápletky často opakujú,rovnako ako aj vtipné komentáre. PS: Po posledných sériách a hlavne poslednej časti mám chuť stiahnuť hodnotenie na 2 hviezdy

Durhamští Býci (1988)

S očakávaním super športového zážitku som sa ho dočkal len okrajovo.Miesto toho boli hlavné rôzne sexuálne triky,ktoré veľmi nečakane pomáhajú :) pri športových výkonoch. Kevina sme videli aj v lepšej role basebalistu. Dej bol v celku priamočiary ale záver kde Kevin sekol s basebalom po tom čo prekonal bodový rekord druhej ligy na svojom poste ma sklamal.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Konšpirácia,pomsta obrovské peniaze ,ktoré sa točia v akciách ,ktoré môžu kedykoľvek padnúť a stratiť hodnotu. Samovražda spojená s reklamou na slané lupienky ,či reklama na pivo počas večere ma nenadchli. Ale čo iné čakať od Američanov. Prostredie Wall streetu nás strháva do rýchleho deja plného rýchlych vzostupov a tvrdých pádov kedy vyhráva len ten najsilnejší a najobratnejší. Film si zaslúži 5 hviezd na mojom domácom plátne určite odznie ešte mnohokrát.

Hokejový zázrak (2004)

Film sa odohráva v prostredí novozloženého amerického reprezentačného tímu v ľadovom hokeji. Film sa odohráva podľa prísnych pravidiel skutočných udalostí čo filmu pridáva na atmosfére a význame. Mohli však na zápas najať profesionálnych hokejistov aby bol zápas viac zápasom ako hereckým divadlom. Ale celá tá atmosféra olympíjskych hier, nadvlády ruskej Zbornej komandy vo svetovom hokeji a zachytenie najkrajších čias svetového hokeja. Všetko dokopy vytvára nezabudnuteľný zážitok a pocit ,že vianoce môžu byť každý deň a všetko je možné :). Celkový dojem ,dobrá kamera ,ktorá kompenzuje neprofesionálnosť hercov vomne zanechal radostnú spomienku na chlapcov čo boli v hokeji naozajstý majster.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Tuctové ako všetko z tohoto žánru,celé zle o ničom nuda!

Iron Man 2 (2010)

Tony Stark sa práve odhalil verejnosti so svojou Hi-tech protézou a celý svet mu leží pri nohách. Samozrejme až na jedného sympatickckého záporáka, ako inak z Ruska. Film ma prekvapil rýchlim vtiahnutím do deja, Tonyho nástup na pódium a v zápätí obrovská šou bola výborne vyvážená s odhodlaním a hnevom Ivana Vanka. Ten sa z pomsty ,že nemôže svojho otca nasledovať tak ako Tony rozhodne zničiť mu celé to divadielko. Veľmi sa mi páčilo miesto konania zápasu medzi Ironmanom a (nejakým Bleskozvodmanom), trať F1 v Monaku ponúkla nádherné mestské zákruty ale keď sa do protismeru vybral Rollce Royce a netrafila ho žiadna formula ostal som asi najsmutnejším divákom v sále. A čo viac film sa ďalej uberal veľmi nudným smerom niečo ako by si Favreau povedal "Ták zábavu by sme mali ,už tam len seknime nejakú bitku robotov a máme hotovo." Presne takto mi to vyznelo, na každú armádnu zložku prispôsobení droni vs. Tony s potuneným reaktorom v hrudi. Tento záver som utvoril ale až po viacnásobnom prezretí filmu, keď som odchádzal z kina bol som nadšený ( určite aj stoho ako Tony získal nový prvok veď postaviť si sám urýchľovač a potom zneho vykloniť cez optický hranol tých modrých svietiacich drobcov čo všetko pália teda okrem káblov a držiak na samotný prvok :D). Hlavne pre zobrazenie moderných technológií udeľujem 5 hviezd.

Po přečtení spalte (2008)

Príbeh sa začína naozaj dobre, zábavné momenty nechýbajú nakoniec Malkovich je pán remesla a tak to vždy solídny Clooney a Pitt nemohli až tak domrviť. Film mi ale aj anpriek tomu ako celok prišiel nudný a v celku predvídateľný ,jedna hviezda za Clooneyho strelu Pittovy medzi oči a výborne postavený stroj z katalógu :).

Velký (1988)

Príbeh ma nijako zvláštne neupútal,jediná vec ,ktorá sa mi natom páčila bolo zfilmovanie môjho sna o práci návrhára hračiek. A samozrejme dobrý herecký výkon Toma Hanksa neostal bez povšimnutia. Dve hviezdy

Paranormal Activity (2007)

Nuda klamstvo ale inak zaujímavý nápad. Niečo takéto sa ale nemôže asi nikomu normálemu páčiť preboha. Ale to malé 17 ročné dievčatko z Bystrice by somnou nesúhlasilo, jej sa film páčil a bála sa dopozerať ho dokonca ona každý večer bude zaspávať s pocitom ,že má v rohu kameru a že ju dačo znetvorí a nadruhý deň ráno sa zobudí a celé to zavesí na facebook, a práve tieto typi ľudí sa ocitli na muške zbrane s názvom Paranormal Activity....podľa skutočnosti. 1 hviezda za nápad s nočným videním a kamerou....

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Tento film by ma dokázal vystrašiť iba ak by........(veľmi dlhá pauza)...nedokázal by ma vystrašiť. Je to hrozné,už jednotka bola blbosť a keď som čítal posty ľudí na fórach ako sa nadchýnajú ,že to bude určite znova podľa skutočnosti tak som si pripadal ako v téme zameranej na nejakú komédiu. Nedokážem pochopiť ako môže byť niekto taký naivný. Celý film je o ničom chýba zmysel.obraz,strach,hrôza jednoducho všetko je zlé. Toto nieje horor toto chcelo vyťažiť posledné centy z vreciek tých naivných hlupákov čo sa nato prišli pozrieť do kina. Ja som to znudene stiahol prezrel,zodpovedne zmazal a úprimne oľutoval....