TRON: Legacy 3D (2010)

Rozhodne doporucuju ve 3D !! Jinak me film moc nenadchnul.... ta 4* je za zpracovani :)

Mandragora (1997)

Film me nadchnul pribehem ktery byl opravdu silny. Tvrdy svet prostituce plny drog, nasili a lzi. Rada bych videla ale lepsi zpracovani. Scenar byl misty dost o nicem a asi ve dvou tretinach filmu jsem se nudila. Jinak uzasne prostredi, neverila bych ze se tocilo v Praze. A taky samozrejme hudba, ale tu uz tu pochvalili ostatni dost. Davam 2**, rada si prectu knizku :)

Let's Dance 3D (2010)

Taneční scény jsou pro mě za 4*, choreografie má nápad, celkem mě mrzelo že ostatní crew měly lepší choreografii než hlavní hrdinové a přesto prohrály ale budiž...příběh filmu je ale o ničem, od začátku nuda nuda nuda a konec opět nuda a ještě navíc průhledná. 3* teda jenom za taneční scény. Hlavní hrdina je tanečník nic moc stejně jako jeho taneční partnerka.

Rozbouřená řeka (1998) (TV film)

Tohle je prostě podprůměrnej Hallmarkovskej film...průhledný charaktery postav, naprosto jasný průběh i konec..ve filmu se nestane absolutně nic co by mě překvapilo. Už jenom ty Patiny proslovy ve filmu mě dostávaly do kolen. Ona je prostě dokonalá. "Musíme zachránit město, je to naše město a stojí za záchranu a o to se postarám jako že se Pat jmenuju" Prostě 1*, nebyla to zase úplná kravina na kterou bych nevydržela koukat, rozhodně ale nedoporučuju.

Poslední vládce větru (2010)

Neznám naštěstí předlohu, takže film se mi líbil. Obzvláště efekty. Jinak výběr herců mi není moc sympatický, SOkku a Katara mi tak nějak nesedí, stejně jako vládce národu ohně. Film se ale dá rozhodně vidět.

Rodinný chaos (2006) (TV film)

Taková oddechová komedie :) Je pravda že trošku chybí nějaké lepší hlášky, zapamatovatelné scénky...vlastně kdybych měla film odvyprávět tak to asi nezvládnu jinak než "rodinný chaos na rodinném setkání" ... každopádně asi ani příště nepřepnu program na něco jiného.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Kouzelný film! Všechno vyhnáno do absolutních extrémů ať už charaktery postav nebo prostředí továrny. Takovéhle filmy umí prostě jenom Burton. Film má sice téměř dvě hodiny, já bych ale klidně další půlhodinku v exkurzi po továrně pokračovala. Sled událostí se mi ke konci zdál až moc rychlý. Hudbu jsem ocenila v první scéně, ty další písničky už tak světové nebyly ale to nic nemění na skutečnosti že si tenhle film zaslouží 5* a místo v mé sbírce DVDček :)

Dokonalý svět (2010) (seriál) odpad!

Tak jsem to i přes příšerný první díl dneska zase zapnula a to jenom kvůli Dykovi..a bohužel ho scénáristé zabili. Právě jsem to pohřbila úplně. Prosím, Novo, netrap nás takhle v hlavním vysílacím čase!

Počátek (2010)

Nemůžu jinak. Na ten film se musím dívat pořád dokola abych pochopila všechny mosty mezi jednotlivýma scénama. A stejně je asi nepochopím :) Každopádně, Nolan vytvořil film díky kterýmu teď pochybuju, jestli jsem vůbec vzhůru. Podobný stav jsem zažívala po shlédnutí Matrixu:) Co když spím? Kolikrát se ještě vzbudím...řekla bych že mám podobnej stav jako měla Mel...co když se mi tohle jenom zdá a stačí skočit? Tleskám tomuhle filmu a všichni kdo jste ho ještě neviděli, rychle na něj! :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Těžko hodnotit tenhle seriál. Když dám jen hvězdičku, shodím sama sebe protože u něj čas od času taky skončím. Bohužel, jsou dny kdy v TV opravdu nic není a přiznávám že "Ordinačka" mě alespoň nenudí k smrti. Je to taková krizovka na všední dny, herecké obsazení však hodně diváků určitě potěší takže 2* - nevyhledávat ale přetrpět :)