Zvonilka a ztracený poklad (2009)

Podle me po dlouhe dobe krasna Disneyovka...kouzelny pribeh, roztomile vily a krasna animace. Za me nejlepsi pohadky pro male slecny:)

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Zvonilka (2008)

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Zajimavy pribeh, krasna animace. Pohadka s napadem plna akce a Bezzubka je proste k sezrani:))

Hvězdný prach (2007)

Krasna pohadka s originalnim pribehem. Byla jsem nadsena! Trosku strasidelna, carodejnice jsou krasne namaskovane:)

Válka Bohů (2011)

Nevím, za mě ne... Scenérie jsou úžasné scifi vymazlené do detailu, efekty i kostýmy jsou fajn...ale přesto..Nikdo z herců mi není ve filmu sympatický a děj jako takový nestojí za nic. A o bozích z Olympu ani nemluvím, Evanse mám ráda ale Dia si představuju jinak...Chápu co se některým na filmu líbí ale pro mě jsou to dvě hodiny nudy.

Putování s dinosaury (2013)

Pohádka pro milovníky dinosaurů :) Nic víc od toho nečekejte...průměrný film s hezkou animací. Ta 4tá hvězda je za Suchánka :))

Avengers: Age of Ultron (2015)

Marvelovky proste miluju, akce, efekty....akorat ty naivni kecy a hrani si na city bych tam mit nemusela.