Univerzita pro příšerky (2013)

Slabsi nez Priserky s.r.o. ale jen proto ze prvni dil proste nasadil latku vysoko. Humor mi tady prijde uz pro starsi deti ale animace porad krasna, vtipne prihody - u chytani prasete mala slzela smichy vyborna pohadka.

Příšerky s.r.o. (2001)

Jedna z nejlepsich Pixarovek pro univerzalni publikum :)

Carrie (2013)

Me se film libil, Chloe predvedla vyborny herecky vykon. Znam puvodni Carrie a tohle se mi mozna libi i o neco vic.

Výchozí bod (2014)

Zajimavy film s originalnim napadem. Misty az moc naivni, jak na to prijdeme?Proste nahodou... ale jinak jsem nadmiru spokojena. Ani jsem tak dobry film necekala a urcite doporucuju videt! Jsme kazdy original a nebo...

Nepřítel (2013)

Uzasny mindfuck film. Jednu hvezdu srazim jen proto...vlastne ani nevim. Tenhle film me dostal. Sedela jsem v udivu kdyz mi na konci filmu vsechno doslo. Uzasne.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Dve hvezdicky jen proto ze treti dil byl jeste horsi a bylo by nefer davat stejne hodnoceni. Milovala jsem jednicku a proto novi herci jsou pro me zklamanim, pribeh jako takovy neni spatny i kostymy jsou celkem fajn, ale je to uz jen beckova pohadka.

Gravitace (2013)

Nemuzu nenapsat, v tom filmu bylo tolik chyb! Ale tolik ze je laickym okem odhali i dvoulette dite! Vizualni efekty super, Sandra uzasna ale...ne proste tenhle film nemuzu akceptovat

Zajíček Bezušáček a ušaté kuře (2013)

Dceri se to libi, za me je to hloupa pohadka. Misty i dost smutna, zajicka i kurete s handicapem nam bylo lito, pribeh jako takovy nic moc.

Zvonilka a piráti (2014)

Podle me po dlouhe dobe krasna Disneyovka...kouzelny pribeh, roztomile vily a krasna animace. Za me nejlepsi pohadky pro male slecny:)

Zvonilka a velká záchranná výprava (2010)