Sebevražedný oddíl (2016)

Diky skvele Margot za uzasne zahranou Harley, nebyl to lehky ukol. Pecka film, komiks miluju a tohle bylo hodne solidne natocene! Doporucuju

Strašidla z Vikýře (1987)

Za Hrusinskeho 3hvezdy :) jako vzdy perfektni... jinak ale mila pohadka co neurazi, nenadchne..na destive prazdninove odpoledne parada :)

Vinnetou (1963)

Vinnetoua jsem narozdil od jinych deti nikdy nezrala...ani si nepamatuju ze bych nekdy nejaky dil videla cely. ALE ted s odstupem casu, kdy v TV nebylo nic, rikam si proc ne...a byla jsem unesena. Ano dej filmu je takovy vselijaky ale absolutne me uchvatila krajina, krasne kostymy, kulisy, kamera i rezie. Mistrovske dilo a na svou dobu neskutecny vykon vsech co se na filmu podileli!

Fenomén (1996)

Proc ne, neurazi, nenadchne ale je to mily film o tom jak se lidi boji neceho co neznaji, jak odsuzuji odlisnosti a jak dovedou byt zly...

Pořád jsem to já (2014)

Krasne a sympaticky zpracovane...film si na nic nehraje a nic neprehani. Spoiler!!! Ta scena kdy se poprve zatoula ve svem vlastnim dome je tak silna...kazdy kdo nekoho takoveho zna u tohoto filmu nezvladne potlacit slzu. A ocenuju i uzasny otevreny konec...

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Slabsi...ale stale ocenuju krasne masky a neotrele tema. Krasne prostredi, vyborna kamera a prace kostymeru a maskeru na 1*

Princezna ze mlejna (1994)

Pro me nejkrasnejsi ceska pohadka. Miluju ty masky ktere jsou absolutne dokonale! Kostymni vytvarnici a maskeri odvedli nadherny kus prace. Prostredi je taky moc hezke a postavy sympaticke.... ja nemam co vytknout.

Hledá se Nemo (2003)

Dory....je kouzelna :D moc hezka pohadka o tom, proc je nekdy fajn poslouchat rodice...a nekdy ze je zase fajn kdyz rodice poslouchaji deti :)

Hledá se Dory (2016)

Dory je proste kouzelna! Po dlouhe dobe jsem se u Pixarovky smala az jsem brecela :)

Předtucha (2007)

Takze...zajimavej napad i kdyz nedotazene do konce. S tematem nezvratneho osudu se da urcite pracovat :) Jen by to chtelo premyslet v souvislostech...ale jo filmek na pohodovej vecer proc ne. Prumer co neurazi a Sandra vyborne hraje.